بانک اروپایی Swissquote چهار ارز رمزپایه را به پلتفرم خود اضافه کرد

بانک آنلاین اروپایی Swissquote به طور جدی وارد ارزهای رمزپایه می شود.

روز دوشنبه ،  گروه بانک های Swissquote اعلام کردند که چهار پلتفرم تجاری به پلتفرم های معاملاتی آنلاین خود اضافه می کند. ازین پس مشتریان این بانک ها علاوه بر bitcoin  می توانند با ارزهای litecoin ، bitcoin cash و etherum در کنار ارزهای EUR و USD به مبادله بپردازند. این بانک اعلام کرد که این چهار ارز بنا به درخواست های مشتریان و نقدینگی آن ها انتخاب شده اند.

در اوایل سال جاری ، Swissquote با Bitstamp همکاری کرد تا مشتریانش بتوانند بیت کوین را با یورو و دلار آمریکا مبادله کنند. این شرکت اعلام کرده است که تقاضا برای این سرویس با استقبالی بیش از انتظار این شرکت رو به رو شده است.

Marc Bürki مدیر عامل Swissquote گفت : معاملات برپایه بیت کوین موفقیت بزرگی و فراتر از انتظارات ما بوده است. ما در حال توسعه دادن سرمایه گذاری سنتی به سرمایه گذارای ارزهای رمزپایه هستیم. ارزهای رمزپایه خیلی سریع تر از چیزی که هر کسی انتظار دارد محبوب می شوند. با ارايه این ارزها در پلتفرم ما همه چیز ساده تر ، امن تر و قابل دسترس تر برای همه خواهد بود.

ارزهای رمزپایه از مسیر اصلی اقتصادی پیشتر رفته اند.

همانطور که در خبرها گفته شده است ، سال ۲۰۱۷ را به عنوان سالی که ارزهای رمزپایه شروع به شکستن مرزهای جریان های اقتصادی کرد به خاطر می آورند. به دنبال بیت کوین ، ارزهای رمزپایه به تدریج شروع به نفوذ بین مردم کرده و این نفوذ در جریان های اصلی مالی خود را نشان می دهند.

پذیرش بیت کوین بیشتر در میان شرکت های استارت آپی مانند  Square Cash و Revolut مشاهده شده است که هر کدام بیت کوین را بر روی برنامه های کاربردی موبایل خود آورده اند. با این حال محبوبیت برنامه های کاربردی ارزهای رمزپایه به خصوص Coinbase رو به افزایش است.

در ماه جاری ، وال استریت برای اولین بار در سیستم ارزهای رمزپایه با وارد کردن بیت کوین به بورس ایالات متحده پیوست. با این وجود اکثر بانک های اصلی در حال تلاش برای مشارکت مستقیم با ارزهای رمزپایه هستند و برخی دیگر از موسسات مالی به دلیل نگرانی هایشان بابت مقررات ضدپول شویی به واسطه شرکت های مرتبط با ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین مشارکت می کنند.

با این وجود ، با توجه به سرعت صعودی بازار و این واقعیت که هیچ نشانه ای از کند شدن این روند در آینده نزدیک وجود ندارد مدیران مالی معتقدند که بانک های مرکزی در سال ۲۰۱۸ شروع به سرمایه گذاری می کنند.

منبع : www.ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *