برنامه ریزی توکیو برای بیت کوین

توکیو با توجه به رقابتی که با ایالات متحده دارد ، برای پیشی گرفتن از آن در حال تولید محصولی برمبنای بیت کوین است.

بورس مالی توکیو ، یکی از معروف ترین پیشتازان ژاپن که افرادی مانند JPMorgan را در شرکای خود دارد ، به سرعت در حال پیوستن به بیت کوین و حمایت از آن به عنوان یک محصول اقتصادی است.

به گفته Shoza Ohta مدیر اجرایی این موسسه ، قبل از عقد قراردادهای مالی ، گروهی برای مطالعه و بررسی ارزهای رمزپایه تشکیل خواهد شد. این بررسی ، اولین محصول اقتصادی کشور ژاپن که نیاز به تغییر در قوانین اوراق بهادار دارد ، خواهد بود. اولین گام به سوی این هدف ، تشکیل کارگروهی برای تهیه پیش نویسی برای قانون می باشد. این مدیر اجرایی در ادامه افزود : با تصویب این قانون ، تبدیل به بیت کوین با بیشترین سرعت ممکن پیش خواهد رفت.

در روز جمعه ، Ohta به بومرنگ گفت: هنگامی که قوانین اقتصادی و بورس اوراق بهادار این محصول را به رسمیت بشناسد ، ما با بیشترین سرعت ممکن ویژگی های آن را مورد بررسی قرار می دهیم. برای دستیابی به این هدف ، ما کار گروهی را برای بررسی همه جانبه آن از جمله بررسی وضعیت فعلی بیت کوین ، چشم انداز و چگونگی پذیرش آن در جامعه ژاپن تشکیل دادیم.

ژاپن یکی از بزرگترین بازارهای تجاری بیت کوین جهان است که با قوانین تعاملی رشد کرده است و به عنوان یک روش پرداخت از ماه آوریل امسال به رسمیت شناخته شده است. انگیزه اولیه برای پذیرش و اقدام برای قانونی کردن بیت کوین ( به تازگی ۱۱ مجوز برای تنظیم مبادلات بیت کوین تصویب شده است ) سه بانک بزرگ ژاپن به عنوان سرمایه گذار در bitFlyer و تبدیل آن به بزرگترین بیت کوین ژاپن می باشد.

بورس اوراق بهادار توکیو عرضه بیت کوین را در برنامه خود قرار داده است و در پی آن Cboe ( شرکتی که مقر اصلی آن در شیکاگو است ) خبر راه اندازی قراردادهای خود براساس بیت کوین از روز یکشنبه ۱۰ دسامبر را تایید کرد. Cboe با راه اندازی جلوتر از CME ( این شرکت نیز در شیکاگو مستقر است ) بزرگترین شعبه تبادلات درجهان در این رقابت پیشی گرفته است. بهتر است پیشبینی راجع به آینده بیت کوین را به بعد از ۱۷ دسامبر موکول کنیم.

هیجان برای بیت کوین تا حدی است که در وال استریت که Nasadaq دومین بازار بزرگ بورس دنیا در حال برنامه ریزی برای فعال کردن معاملات بر مبنای بیت کوین تا اواسط سال ۲۰۱۸ می باشد.

منبع: www.cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *