بیت کوین جایی نمی رود

رییس بانک Deutsche می گوید: بیت کوین جایی نمی رود

هیئت رییسه بانک Deutsche اعلام کرد که در حالی که هر روز می گویند که ارزهای رمزپایه به زودی جایی نخواهند داشت ، ارزش بیت کوین به افزایش خود ادامه می دهد.

Peter Hooper اقتصاددان بزرگ آلمانی روز سه شنبه در صبحانه ای با بانک Deutsche در منهتن به Bloomberg گفت ارزهای دیجیتال ماندنی هستند.

ایده کلی طرحی برای آینده است اما می توانست بهتر طراحی شود. ما قصد در حال پیدا کردن راهی برای پذیرش و تنظیم ارزهای رمزپایه و جلوگیری از مشکلات احتمالی هستیم.

نظرات او زمانی مطرح شده است که بورس آمریکا برای اولین بار در حال وارد کردن بیت کوین به بازار خود می باشد و برای اولین به سرمایه گذاران این امکان را خواهند داشت که بیت کوین را بفروشند. پس از دریافت مجوزهای قانونی از کمیته بازرگانی آمریکا CFTC ، بورس CME در شیکاگو ارزهای رمزپایه را به محیط های قانونی و جریان اصلی اقتصادی وارد می کند. این مجوز در دوشنبه آینده اجرایی می شود.

Hooper معتقد است که ارزهای رمزپایه پتانسیل بسیار بالایی دارند و این امر پس از سرمایه گذاری مردم در آن بیشتر مشخص خواهد شد. برای مثال از پتانسیل های آن می توان انتقال پول به خارج از کشور بدون پرداخت هزینه اشاره کرد.

او می گوید :

راه طولانی برای رقابت با منابع پولی وجود دارد و باید به سوالاتی درباره ثبات مالی ارزهای رمزپایه نیز باید پاسخ داده شود.

با این حال با وجود علاقه بسیار زیادی که به ارزهای دیجیتال ایجاد شده است ، همه افراد از این جایگزاری و تغییر سیستم پولی راضی نیستند. یکی از این افراد ، Jamie Dimon مدیر عامل JPMorgan Chase است. در ماه سپتامبر گذشته او ادعا کرد که ارزهای دیجیتال چیزی جز یک تقلب نیستند و پس از آن صحبت های کمی درباره ارزهای رمزپایه کرده است ، وی اخیرا اعلام کرده است که فکر نمی کند که ارزهای رمزپایه در طولانی مدت وجود داشته باشند.

علاوه بر این ، سازمان FIA که اعضایی مانند JPMorgan Chase و Goldman Sachs دارد اخیرا طی نامه ای به CFTC اعلام کرده است که راه اندازی سیستم هایی یا ویژگی ارزهای رمزپایه خیلی سریع اتفاق افتادند و نیاز با زمان بیشتری برای بررسی هستند.

Ed Tilly مدیر عامل و رییس شرکت Cboe در CEO به FIA گفت که قوانین و مبادلات در تمام سطوح برای جایگیری این ارزها در بازار به بررسی های خود ادامه دهند. وی اخیرا اعلام کرده است که همه چیز برنامه ریزی شده است.

منبع : www.ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *