بیت کوین پانزدهمین ارز بزرگ جهان

 در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۱۵ دلار و ارزش ۳۰۰ میلیارد دلار، ارزشمند ترین ارز رمزپایه موجود است.

بیت کوین در جمعه گذشته ، پیش از راه اندازی قراردادهای آتی خود در مبادلات آمریکا CME به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار افزایش یافت. و توسط موسسه مالی M1  بیت کوین در پانردهمین ارز ارزشمند جهان اعلام شد.

همیشه بیت کوین در بازار Bitfinex بیشترین ارزش را دارد. در صبح جمعه گذشته بیت کوین به دنبال رسیدن به قیمت ۱۸۱۱۱ دلار در بازار ‌Bitfinex رسد که این جایگاه تاریخی با  افزایش به میزان ۲۰۰۰ دلار در یک روز رقم خورد.

قیمت بیت کوین به دلیل افزایش قابل توجه قیمت آن در بازار ‌Bithumb و سایر بازارهای کره جنوبی  در سطح جهانی افزایش داشته است. قیمت بیت کوین در کره شمالی در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ دلار بیشتر از مبادلات دلار آمریکا ارزش دارد.

این افزایش ها به احتمال زیاد به راه اندازی های آینده بازار CME مربوط است. در حالی که CBOE نیز یکی از دیگر بازارهای شیکاگو است که راه اندازی های جدیدی را در هفته آینده خواهد داشت اما CME بسیار بزرگتر است و انتظار می رود که توجه سرمایه گذاران بیشتری را جلب کند.

بیت کوین در حال حاضر پانزدهمین ارز بزرگ دنیا است

با حدود ۳۰۰ میلیارد دلار سرمایه ، در حال حاضر سازمان ارزش گذاری پول ها M1 ، بیت کوین را پانزدهمین ارز در گردش بزرگ جهان اعلام شده است.

ارزش بیت کوین بیشتر از ارزش ارزهای موجود در هنگ کنگ و هند و با چند میلیارد دلار اختلاف بعد از عربستان است. با این حال قبل از اینکه بیت کوین و رتبه دهم برسد باید صعود زیادی داشته باشد. در حال حاضر  رتبه دهم بر اساس طبقه بندی M1  متعلق به کانادا با ۶۳۷ میلیارد دلار است.

در حال حاضر ، منتقدان می گویند که رتبه بندی سازمان M1 از دیدگاه بسته ای است و به همچنین این واقعیت که بیت کوین با سایر ارزه قابل مقایسه نیست نیز در نظر گرفته نشده است.

با این وجود ، این حقیقت وجود دارد که ارزهای ها را با به وجود آمدن ارزهای رمزپایه تنها در یک دسته نمی توان دسته بندی کرد.

منبع : www.cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *