ترجیه بیت کوین به طلا ،‌ دلار و اوراق خزانه آمریکا

افزایش نسبت اقبال معامله گران به بیت کوین درمقایسه با طلا، دلار و اوراق بهادار

بررسی رون پائول :

 ۵۱٪ از پاسخ دهندگان بین پول ، طلا و بین کوین ، بیت کوین را انتخاب کردند.

عضو سابق کنگره تگزاس ، رون پائول در نظرسنجی که از ۴۳۰۰۰ نفر کاربر شبکه اجتماعی انجام داد ، اکثریت آن ها پاسخ دادند که ترجیه می دهند به جای طلا و دلار آمریکا و اوراق خزانه آمریکا، بیت کوین داشته باشند.

در ششم دسامبر ، پائول یک نظرسنجی در توئیتر برای ارزیابی اولویت  بازار و مصرف کنندگان عمومی انجام داد و برای آن چهار گزینه قائل شد بیت کوین ، طلا ، ارز و اوراق خزانه آمریکا نوشت :

یک شخص ثروتمند میخواهد به شما ۱۰ هزار دلار هدیه بدهد. شما می توانید انتخاب کنید که کدام هدیه را دریافت می کنید ، شما به مدت ۱۰ سال نمی توانید به هدیه خود دسترسی داشته باشید اما می توانید نوع هدیه خود را انتخاب کنید ، هدیه خود را از چه نوعی می کنید؟

بیش از ۲۱۹۰۰ از پاسخ دهندگان بیت کوین را به دلار آمریکا ، اوراق خزانه آمریکا و طلا ترجیه دادند و آن را اندوخته بهتر و امنتری برای خود دانستند.

آیا بیت کوین درست ترین اندوخته است؟

در بیست و دوم دسامبر ، در کنفرانس Money20/20 در لاس وگاس ، استیو ووزنیاک مطرح کرد که بیت کوین نسبت به دلار آمریکا و طلا اندوخته پایدارتری است. وی تاکید کرد عرضه محدود ۲۱ میلیون بیت کوین  و ساختار غیر متمرکز آن دو ویژگی مهم هستند که بیت کوین بر اساس آن ها می تواند بالاترین ارزش را داشته باشد.

ووزنیاک همچنین اشاره کرد که این در حالی است که دلار آمریکا و طلا به صورت بی نهایت می توانند چاپ یا استخراج شوند ، بیت کوین به حداکثر مقدار ممکن وجود داشته باشد.

ووزنیاک در اظهار نظر در مورد پروتوکل شفاف و یک به یک بیت کوین مطرح کرد که طلا را می توان سال های سال استخراج کرد. ممکن است مقدار طلای موجود در جهان محدود باشد اما بیت کوین بر اساس ریاضیات است و هیچ کس نمی تواند ریاضیات را تغییر دهد.

پاتریک بایرن مدیر بخش فروش شرکت Overstock مستقر در آمریکا در مصاحبه ای با Fox Business مطرح کرد که در بلند مدت مشتریان عمومی از سیستم مالی پولی با بیت کوین و طلا تغییر خواهند کرد.

پیش بینی بایرن درباره روی آوردن مردم از پول به بیت کوین و طلا به وضوح در نظرسنجی رون پائول ، عضو سابق کنگره تگزاس اثبات شده است که نشان می دهد که ۹۰٪ از ۴۳۰۰۰ شرکت کننده بیشتر مایل به استفاده از بیت کوین و طلا نسبت به دلار آمریکا و اوراق خزانه آمریکا هستند.

بایرن با توجه به کاهش ارزش ارز در سال های اخیر گفت : آیا فکر می کنید که حباب است؟ به نظر شما پول داخل کیف شما چیست؟ این دلارها ، فقط پول نقدی است که بر اساس مقدار زیاد مالیاتی که ایالات متحده می گیرد ،‌ من می توانم ادعا کنم که صفر است … این زمانی است که جهان به پول واقعی که می تواند بیت کوین یا طلا باشد روی آورده است.

دوری کردن عموم مردم از بانک ها

مشتریان عمومی سالیان سال است که در حال تلاش برای خروج از سیستم بانک جهانی و ورود به تکنولوژی های رمزپایه شبیه بیت کوین هستند. فعالیت های جعلی و فریبانه موسسات مالیاتی در چند سال آینده از بین خواهد رفت و ارزش سیستم های مالی غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد به سرعت در حال پایین آمدن است.

منبع: https://www.cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *