رشد جهشی: تعداد کاربران بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ به ۲۰۰ میلیون نفر خواهد رسید

به گزارش RT تحلیل گران با توجه به نرخ فعلی رشد بیت کوین انتظار دارند که تا سال ۲۰۲۴ تعداد کاربران بیت کوین به ۲۰۰ میلیون نفر برسد.

 پنج میلیون کاربر در ماه مارچ

دکتر گاریک هیلمن و میشل اوچس در مطالعه ای در دانشگاه کمبریج که در مارس ۲۰۱۷ ، نشان دادند که تعداد کاربران فعال بیت کوین بین ۲/۹ میلیون نفر تا ۵/۸ میلیون نفر بوده است.

با این حال ، با افزایش ارزش و قیمت بیت کوین در بازار تعداد کاربران ارزهای رمزپایه نیز در حال افزایش است Coinbase بزرگترین کیف پول و پلتفرم جهانی به تنهایی به بیش از ۱۳ میلیون نفر کاربر فعال خدمات ارئه می دهد و تنها در ماه نوامبر ۱/۲ میلیون کاربر را ثبت کرده است.

بزرگترین مبادلات منطقه ای که تقریبا یک میلیون کاربر در هر پلتفرم وجود دارد، Bitflyer در ژاپن و Bithumb در کره جنوبی هستند.

اگر سایر کیف پول های برتر و بیت کوین هایی که در مبادلات هستند را هم در نظر بگیریم ، تعداد کاربرهای مختص بیت کوین به بیش از ۱۰ میلیون نفر می رسد.

دلایل اصلی پذیرش بیت کوین

با ۲۰۰ میلیون کاربر فعال بیت کوین به بازارهای اصلی نفوذ می کند و اکثریت مصرف کنندگان بیت کوین را به عنوان یک اندوخته با ارزش و یک ارز دیجیتال می پذیرند.

لیست آینده بیت کوین که در ماه دسامبر توسط CME و CBOE منتشر می شود که با آن بیت کوین بازارهای سنتی ، سرمایه گذاران نهادهای بزرگ ،‌ بازرگانان ،‌ صندوق های سرمایه گذاری و همچنین شرکت های سرمایه گذاری  را در بر بگیرد. همانطور که ده ها میلیارد سرمایه سازمانی در بیت کوین در حال گردش است ، مصرف کنندگان و سرمایه گذاران یک اثر دومینویی را دنبال می کنند.

در ادامه موسسات مالی ، ارائه دهندگان خدمات مالی و پلتفرم fintech خدماتی را با بیت کوین ارائه می دهند که قابلیت استفاده و نقدینگی بیت کوین را افزایش می دهند. در واقع در ماه نوامبر ، بیت کوین کاملا مشهور شده و از برنامه fintech استفاده می کند و این امکان را فراهم می آورد که بیت کوین را ذخیره ، خرید و فروش کنند.

به گزارش CNN ، Shinhan دومین بانک بزرگ تجاری در کره جنوبی و موسسه ای مالی محلی ، فاز آزمایشی سرویس های بیت کوین و خدمات کیف پول خود را آغاز کرده است.

Shinhan در حال حاضر در حال آزمایش بیت کوین مجازی است که در آن کلیدهای خصوصی آدرس های بیت کوین و کیف پول ها مدیریت و توسط بانک صادر می شوند. یک نماینده Shinhan می گوید که این بانک قصد دارد خدمات را رایگان ارائه دهد و هزینه ای برای برداشت ها بپردازد.

در نهایت بیت کوین خود را به عنوان اندوخته ارزشمند جهانی تثبیت می کند. تعداد روزافزون کاربران فعال مختص بیت کوین ، استفاده از ارزهای رمزپایه را جایزین پول های دولتی خواهد کرد.

با این حال ، برای کاربرانی که بیت کوین را جایگزینی برای پول های دولتی می دانند ،‌ مسئله پایه ای شبکه بلاک چین بیت کوین باید حل شود. با استفاده ار زیر ساخت های لایه دوم مثل Lightning در بلند مدت کاربران بیت کوین و تجار می توانند پرداخت های کوچک ، مبادلات با هزینه های با مقیاس کوچکتر و پرداخت هزینه کالاها یا خدمات انجام دهند.

هنگامی که بیت کوین خدمات و قابلیت های Lightning و سایر خدمات سطح دوم را ارائه دهد ،  کاربران بیشتری قادر به استفاده از بیت کوین برای پرداختن های کوچک به خوبی پرداخت های بزرگ خواهند بود.

منبع : www.cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *