قراردادهای جدید و امتیازهای آن برای بیت کوین

میلیاردر معروف مارک کوبن می گوید ، قرارداد های جدید یک امتیاز مثبت برای بیت کوین هستند.

به گزارش اخیر CNN ، قرار است در ۱۸ دسامبر موسسه مالی CME ، با ۵۱ میلیارد دلار سرمایه مستقر در ایالات متحده آمریکا و بزرگترین تبدیل کننده ارز در جهان ، بیت کوین را برای معاملات آینده به پلتفرم خود اضافه کند.

اخیرا ، CBOE ( شرکت تبدیل ارز در شیکاگو ) از کمیسیون معاملات کالا CFTC مصوبه ای مبنی بر افزودن بیت کوین به پلتفرم خود دریافت کرد ، همچنین شرکت Nasadaq نیز برای افزودن بیت کوین به قراردادهایش در سال آینده برنامه ریزی کرده است.

به گزارش بلومبرگ ، سرمایه گزار میلیاردر مارک کوبن گفته است ، مبادلات آتی بیت کوین به صورت بالقوه تاثیرات مثبتی روی ارز رمزپایه دارد. وی افزود:

جالب است. من معتقد هستم که به طور کلی این کار مثبت است. تغییرات آن ها قطعی است. هزینه تراکنش ها برای BTC نسبتا بالا است و اگر این هزینه از معاملات حذف شود مزیتی برای بازار BTC به حساب می آید.

نعیم اسلم ، تحلیل گر ارشد بازار جهانی TF در لندن ، این نکته را به تحلیل های کوبن افزود که اگر تقاضای بیت کوین در معاملات آتی افزایش یابد هزینه مبادلات ، شامل هزینه تبدیل ارز رمزپایه و همچنین هزینه حفاظت می تواند کاهش یابد.

در هفته های اول  گروه CME با محدودیت ۳۵٪ برای شروع مبادلات بیت کوین مواجه است. این گروه از قیمت های روزانه ی بیت کوین ( CME CF ) استفاده می کند که از تغییرات قیمت انواع مختلف ارزهای رمزپایه ( GDAX ، Kraken‌ ،ItBit و Bitstamp ) استفاده می کند.

کوبن ، صاحب اکثریت سهام تیم بسکتبال دالاس ماوریکس و ستاره ی اسبق و سرمایه گزار برنامه Shark Tank با وجود اینکه یک بیت کینر است ، باور داشت که بازار مانند یک حباب است ، بعدها نظر خود را راجع به بیت کوین تغییر داد به طوری که به ماجراجوهای واقعی توصیه کرد که ۱۰٪ از سرمایه خود را در ارزهای رمزپایه سرمایه گزاری کنند. خود او سرمایه خود را به صورت بیت کوین و سایر ازرهای رمزپایه در صندوق پول های رمزنگاری شده ۱Confirmation سرمایه گذاری کرده است.

تیم دراپر ، میلیادر دیگر ، کسی که ۱۱۰ میلیون دلار از سرمایه گذاری بیت کوین خود بدست‌ آورد مشتاق است که آینده بیت کوین را در این مبادلات ببیند ، وی در ایمیلی به بلومبرگ نوشت:

باید با بیت کوین مانند یک ارز مواجه شد. مفهومی به وجود می آورد که طبق آن باید ویژگی های ارز را تعریف کرد.

داپر که در ادامه ایمیل خود با شور و اشتیاق از بیت کوین صحبت کرده است ، ایمیل خود را با عبارت هایی برای تشویق تغییرات تمام کرد:

 آفرین CBOE! آفرین CME !

منبع: www.cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *