مسترکارت بیت کوین را برای پرداخت های بین المللی فعال می کند

مسترکارت و بیت کوین

شرکت پرداخت دیجیتال مستقر در لندن به مشتریان خود اجازه خرید ، نگهداری و تبدیل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را روی برنامه کاربری موبایل داد.

Revolut که به مردم امکان انتقال پول بین مرزها را بدون هیچ هزینه ای در چند ثانیه می دهد در حال حاضر دسترسی به بیت کوین ،‌ لیتوکین و اتریوم را در کنار ۲۵ ارز جهانی به کاربران خود داده است. آن ها می توانند بدون هیچ هزینه ای ارزهای دیجیتال را درون برنامه نگه دارند یا آن را به دیگران انتقال دهند.

در کنفرانس  TechCrunch در برلین ، نیکولای استرونسکای مدیر عامل شرکت Revolut ، اعلام کرد که کاربران از روز پنج شنبه می توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند و افرود:

با وجود اینکه این موضوع یکی از داغ ترین موضوعات این روزهاست اما ارائه ارزهای رمزپایه به شدت زمانگیر و پرهزینه است.

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که روند رشد بیت کوین افزایشی و به نفع صاحبان اصلی آن می باشد. ارزش بیت کوین در ماه های اخیر افزایش یافته و روز گذشته قبل از شروع قراردادهای آتی بیت کوین به بالای ۱۲ هزار دلار رسید. بازار بیت کوین در حال حاضر ۳۷۶/۳ میلیارد دلار ارزش دارد.

استرونسکای معتقد است که دلیل ادامه تلاش ها برای پیوستن به جریات اصلی این است که ارزهای رمزپایه به زودی بخش جدایی ناپذیر از روندهای بانکی خواهند بود. در تست بتای هفتگی شرکت های ارزهای دیجیتال ، بیش از ۱۰ هزار نفر از مشتریان یک میلیون دلار مبادله ارزهای دیجیتال داشته اند.

وی افزود:

ارائه ارزهای رمزپایه پیوسته یکی از ویژگی های مورد درخواست از طرف مشتریان ما بوده و ما به خواسته آنها توجه و به‌ آن عمل کردیم.

ماه گذشته کاربران Revolut به بیش از یک میلیون نفر رسید که این امر نشان دهنده توانایی این شرکت در جذب مشتریان خود در طول هفته گذشته بوده است.

برای کسانی که از کارت های Revolut برای خرید اوراق بهادار استفاده می کنند اگر پول خود را به ارزهای رمزپایه تغییر دهند محاسبات به صورت خودکار انجام می شود و برابر آن ارز رمزپایه در حسابشان در نظر گرفته می شود.

استرونسکای همچنین اظهار داشت که پس از عرضه های آینده ، نرخ ها رقابتی خواهند بود. برخلاف سایر پلتفرم هایی که به صورت پنهان ۵ تا ۹ درصد را هزینه دریافت می کنند ، پلتفرم ما به طور مشخص ۵/۱ درصد هزینه دریافت می کند و هیچ هزینه دیگری در کار نخواهد بود.

Revolut که از بانک انگلیسی Lloyds برای پردازش و پرداخت به مشتریان با کارت اعتباری مسترکارت استفاده میکند به Financial Times گفت که هر دو سازمان با این حرکت مشکلی ندارند.

ما نمی توانیم بدون اجازه آن ها این کار را انجام دهیم.

مبادلات ارزهای دیجیتال در با Bitstamp و GDAX ، دو شرکت مبادله برجسته انجام خواهد شد.

منبع : http://cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *