نظر تحلیلگران درباره افزایش قیمت میان مدت بیت کوین

تحلیلگران می گویند: چگونه قیمت بیت کوین در میان مدت می تواند به ۶۰۰۰۰ دلار برسد.

Tai Lopez سرمایه گذار برجسته و تحلیلگر ، اعلام کرده است که اگر میلیونرهای دنیا فقط ۱ درصد از سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص دهند، قیمت بیتکوین در میان مدت به ۶۰۰۰۰ دلار می رسد.

به گزارش Forbes، نزدیک ۱۵ میلیون ، میلیونر در سراسر جهان وجود دارد که بیش از ۵ میلیون نفر از آن ها در ایالات متحده و کانادا هستند.

احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۶۰۰۰۰ دلار

پیشتر CNN گزارش داده بود که Mike Novogratz سرمایه گذار میلیاردر پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین به راحتی در کوتاه مدت یعنی تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۴۰۰۰۰ دلار برسد.

بر اساس پیش بینی Novogratz، ده ها میلیارد دلار سرمایه از سیستم مالی سنتی و سرمایه گذاران سازمانی وارد بازار بیت کوین می شوند.

وی گفت :

تا پایان سال ۲۰۱۸ ارزش بیت کوین به راحتی به ۴۰۰۰۰ دلار می رسد ، موج بزرگی از پول در جهان در راه است.

بورس اوراق بهادار در شیکاگو CBOE ،‌ که در ۱۴ دسامبر تبدیل به اولین مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه می شود در حال حاضر شاهد حجم زیاد از تقاضای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ می باشد.

در پلتفرم بازارهای CBOE ، معاملات بیت کوین به حق العمل ۱۰۰۰ دلار در نظر گرفته شده اند. XBT/H8 در حال حاضر با قیمت ۱۸۹۰۰ دلار معامله می شود که ۱۰۷۰ دلار بیشتر از بیت کوین قیمت دارد.

Tai Lopez متذکر شد که بخش کوچکی از دارایی های میلیونرهای جهان به بیت کوین تبدیل می شود و قیمت بیت کوین به حدود ۶۰۰۰۰ دلار می رسد. با توجه به قیمت افزایشی بیت کوین بازار اقتصاد جهانی در حال تغییر است ،‌ ارزش ۶۰۰۰۰ دلار در میان مدت به عنوان متغیر هدف باقی می ماند.

مهم تر از تمام موارد ذکر شده Novogratz در ماه گذشته تاکید کرد ، اساس و ساختار بیت کوین با ارزهای دیگر متفاوت است زیرا در آن هیچ پیگیری از سرمایه وجود ندارد. به طوری که ، سرمایه گذاران بزرگ در کوتاه مدت به سرمایه گذاری در بیت کوین تمایل پیدا می کنند.

Novogratz چیزی که در نسبت به سایر سکه ها متفاوت است این است که هیچ تامین پیگیری در این سیستم وجود ندارد و این رویای سرمایه دارانی است که می خواهند سیستمی وجود داشته باشد که در هنگام خرید هیچ بررسی نداشته باشند. بنابراین هر افزایش قیمتی اغراق آمیز است و قیمت ها بیش از حد در حال بالا رفتن است.

راس یک تریلیون دلاری بازار

راس بازارهای ارزهای رمزپایه ارزی است که بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار یا ۰/۳ تریلیون دلار ارزش دارد. برای ارزیابی پیش رفتن بازار ارزها ،

قیمت بیت کوین باید به ارزش ۵۰۰۰۰ دلار و ارزش راس این بازار به یک تریلیون دلار برسد.

 تحلیلگران از جمله Brian Armstrong ‌‌مدیر عامل Coinbase چندین مرتبه تاکید کرده اند که حدود ۱۰ میلیارد دلار در صندوق های سرمایه منتظر سرمایه گذاری روی بیت کوین هستند اما حجم مبادلات روزانه بورس بیت کوین بیش از ۱۶ میلیارد دلار است که به طور قابل توجه ای بالاتر از مقدار سرمایه گذاری های پایه ای که تا پایان سال ۲۰۱۸ سرمایه گذاری خواهند شد است.

در بیت کوین سرمایه گذاران بزرگ و کوچک ۶۰۰۰۰ دلار باید در چند ماه آینده در بازار سرمایه گذاری کنند تا بیت کوین به عنوان یک ارز پذیرفته شده و دارای ارزش پولی به طور گسترده پذیرفته شود.

منبع : www.ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *