99 درصد از ارزهای رمزپایه برتر امروز افزایش قیمت داشتند

۹۹ درصد از ارزهای رمزپایه برتر امروز افزایش قیمت داشتند

امروز نوزدهم اسفندماه (دهم ماه مارس) چراغ شاخص بیشتر ارزهای رمزپایه سبز بود و ۹۹ درصد ارزهای رمزپایه برتر، قیمت خود را افزایش دادند. به این ترتیب، امروز به ویژه برای برخی سرمایه گذاران مضطرب بازار ارزهای رمزپایه کمی امیدوارکننده بود.

با اخبار، آموزش‌ها و گزارش‌های مستر کوین همراه باشید…

افزایش قیمت ۹۹ درصد از ارزهای رمزپایه برتر

در زمان نگارش این مطلب، در جدول ۱۰۰ ارز رمزپایه برتر (از نظر ارزش کل بازار آن‌ها) در سایت “کوین مارکت کپ” تنها آلت کوین “لوپ رینگ” (Loopring) با کاهش قیمت مواجه شده است. به عبارت دیگر، ۹۹ درصد ارزهای رمزپایه توانسته‌اند قیمت خود را افزایش دهند. نکته قابل توجه این است که افزایش قیمت تعداد قابل توجهی از این ارزها “چشمگیر” بوده است.

با توجه به روز خوبی که بازار ارزهای رمزپایه پشت سر گذاشته است، ارزش کل بازار هم اکنون به ۳۸۶ میلیارد دلار رسیده است. لازم به ذکر است که صبح امروز، این رقم به ۳۹۱ میلیارد دلار نیز رسیده بود. این رقم نسبت به رکورد ثبت شده آن که در اوایل ژانویه به نزدیک ۸۵۰ میلیارد دلار رسیده بود، بسیار پایین‌تر است. با این وجود، باز هم نسبت به روز گذشته که ارزش کل بازار در حدود ۳۴۴ میلیارد دلار بود، نزدیک به ۱۲ درصد افزایش یافته است.

این در حالی است که اخباری با تاثیر منفی در روزهای گذشته توانسته است بر روی این بازار اثر بگذارد. اخباری نظیر اعلام فروش مقادیر هنگفت بیت کوین و بیت کوین کش از سوی ام تی گاکس (Mt. Gox) هک و ورشکسته، اعلام نظر کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) مبنی بر این که تمام مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه باید در این کمیسیون ثبت و تایید شوند و … از جمله این اخبار محسوب می‌شوند. با شرایط کنونی، رشد ۹۹ درصد از ارزهای رمزپایه و افزایش ۱۲ درصدی ارزش کل بازار بسیار خوب به نظر می‌رسد.

افزایش قیمت بیت کوین

در حال حاضر قیمت بیت کوین به ۹٫۴۳۶ دلار رسیده است. این در حالی است که روز گذشته بیت کوین قیمت ۸٫۵۳۹ دلاری را هم به ثبت رساند و حتی در برخی مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه با قیمت پایین‌تر نیز معامله شده بود. با رشد امروز، بیت کوین نشان داد که نمی‌خواهد به راحتی هواداران و سرمایه گذاران خود را ناامید کند. شاید با آگاه شدن بیشتر سرمایه گذاران و بالا بردن آستانه تحریک پذیری خود نسبت به اخبار بازار، آینده بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه بازهم بهبود یابد. ارزش کل بازار بیت کوین در زمان نگارش این متن به ۱۵۹٫۵ میلیارد دلار رسیده و نسبت به دیروز نزدیک به ۵٫۵ درصد افزایش یافته است.

افزایش قیمت اتریوم

اتریوم نیز که دیروز به قیمت ۶۵۲ دلاری رسیده بود، امروز توانست تا رقم ۷۳۳ دلار ارزش خود را بهبود بخشد. این ارز رمزپایه که در حال حاضر برترین آلت کوین از نظر ارزش بازار است، نسبت به روز گذشته ۵٫۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. به این ترتیب، ارزش کل بازار اتریوم نیز به ۷۲ میلیارد دلار رسید و به امید روزهای آتی است.

99 درصد از ارزهای رمزپایه برتر امروز افزایش قیمت داشتند

افزایش قیمت ریپل

ریپل که با قراردادهای همکاری مختلف با موسسات مالی و بانک‌های سراسر جهان برای پرداخت‌های بین‌المللی می‌خواهد خود را به عنوان یکی آلت کوین های آینده‌دار معرفی کند، روزهای زیادی است که هواداران خود را منتظر نگاه داشته است. البته در روزهای گذشته، ریپل توانست سد ۱ دلاری را بشکند و از این مرز عبور کند. با این وجود، این اتفاق تنها یک روز دوام آورد. به هر صورت، ریپل امروز هم تنها ۱ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و به قیمت ۰٫۸۳ دلاری رسید. ارزش کل بازار این آلت کوین اکنون ۳۲٫۵ میلیارد دلار است.

افزایش قیمت دیگر آلت کوین ها

همان گونه که ابتدا گفتیم، ۹۹ درصد ارزهای رمزپایه برتر شامل بیت کوین کش، لایت کوین، نئو، کاردانو، استلار، ای او اس، مونرو و … ارزش قیمتی خود را افزایش دادند. در این میان، آلت کوین نانو با ۲۵ درصد افزایش، رشد خیره کننده‌ای را به ثبت رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *