نخست وزیر مالت می‌گوید بسیاری از شرکت‌های مرتبط با ارزهای رمزپایه در حال انتقال به مالت می‌باشند

نخست وزیر مالت می‌گوید بسیاری از شرکت‌های مرتبط با ارزهای رمزپایه در حال انتقال به مالت می‌باشند

“جوزف مسقط”، نخست وزیر مالت اعلام کرد که بسیاری از شرکت‌های مرتبط با ارزهای رمزپایه در حال انتقال به این کشور می‌باشند یا برای آن برنامه ریزی کرده‌اند.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

نخست وزیر مالت و استقبال از شرکت‌های مرتبط با ارزهای رمزپایه

جوزف مسقط به عنوان نخست وزیر مالت همیشه طرفدار فناوری بلاک چین و ارزهای رمزپایه بوده است. برخی از کشورهای اروپایی نسبت به بازار ارزهای رمزپایه چندان دوستانه رفتار نمی‌کنند. با این حال، مالت یکی از کشورهایی است که سابقه ایجاد یک محیط مناسب برای عملیات بازار رمزپایه را دارا است. مسقط پیش از این در بخشی از یک دستورالعمل، پیاده سازی فناوری بلاک چین را در آموزش و پرورش و همچنین، بخش‌های مدیریتی خواستار شده بود.

استونی و سوئد نیز دو کشور اروپایی می‌باشند که پیشرفت‌های زیادی در پیاده سازی فناوری بلاک چین در بخش‌های مختلف داشته‌اند. حالا در رالی سیاسی دستیابی به توانایی‌های هر چه بیشتر در ارتباط با این فناوری و ارزهای رمزپایه، نخست وزیر مالت در روز گذشته اعلام کرد که در حال مذاکره با برخی سرمایه گذاران فعال در حوزه ارزهای رمزپایه است.

این مذاکرات با سرمایه گذارانی انجام می‌شود که قصد دارند کسب و کار خود را به کشور مالت منتقل کنند. نخست وزیر مالت اظهار داشت که این سرمایه گذاران در طی چند هفته و ماه آینده به این کشور نقل مکان خواهند کرد.

نخست وزیر مالت می‌گوید بسیاری از شرکت‌های مرتبط با ارزهای رمزپایه در حال انتقال به مالت می‌باشند

بایننس فقط آغاز کننده این راه است

در روز جمعه، بیست و سوم مارس مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه بایننس اعلام کرد که در پی راه اندازی دفتری در کشور مالت است. این مرکز از نظر حجم معاملات، یکی از بزرگترین مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه است. نخست وزیر مالت نیز در پیام توییتری خود اعلام کرد که بایننس را با آغوش باز پذیرا خواهد بود. از سوی دیگر نیز، “چانپنگ ژائو”، مدیرعامل و بنیان‌گذار بایننس از مالت به عنوان کشوری مترقی و پیشرو در زمینه ارزهای رمزپایه و فین تک (فناوری مالی) نام برد.

پس از این ماجرا، نخست وزیر مالت اعلام کرد که بایننس تنها یکی از شرکت‌های مرتبط با ارزهای رمزپایه است که به مالت خواهد آمد. طبق اعلام او، شرکت‌های دیگری نیز پیش از این اظهار علاقه کرده‌اند و برنامه ریزی‌های لازم در این خصوص انجام شده است تا آن‌ها نیز به کشور مالت وارد شوند. نخست وزیر مالت در مورد مزایای اقتصادی بالقوه‌ای که با ورود این شرکت‌ها و کسب و کارها به مالت ایجاد می‌شود، اشاره کرده است. یکی از این مزایای ویژه، ایجاد فرصت‌های شغلی برای شهروندان مالت خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *