قیمت هدف پایه بیت کوین قیمت برای سال ۲۰۲۲ توسط تیم دراپر ۲۵۰ هزار دلار پیش بینی شد

قیمت هدف پايه بیت کوین معادل ۲۵۰ هزار دلار براي سال ۲۰۲۲ است! این پیش بینی تیم دراپر است که به تازگی اظهار داشته است. تيم دراپر یکی از میلیاردرهای حوزه فناوری است. او از جمله هواداران و سرمایه گذاران حوزه ارزهای رمزپایه به شمار می‌رود.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

قیمت هدف پایه بیت کوین برای سال ۲۰۲۲: ۲۵۰ هزار دلار!

تیم دراپر در روز دوازدهم آوریل پیش بینی جسورانه خود را اعلام کرد. این پیش بینی در مهمانی بلاک چین ۲۰۱۸ در دانشگاهی که به نام خود دراپر است، اعلام شد. دانشگاه دراپر در “سان ماتئو” کالیفرنیا واقع است.

دراپر گفت: “من فکر می‌کنم تا سال ۲۰۲۲، یک بیت کوین قیمت ۲۵۰ هزار دلاری دارد. باور کنید! دیگران فکر می‌کنند شما دیوانه شده‌اید، اما باور کنید. این اتفاق می‌افتد و آن زمان بسیار جذاب خواهد بود!”

تیم دراپر یک رکورد به نسبت خوب را برای پیش بینی حرکت قیمتی بیت کوین در اختیار دارد. او در سال ۲۰۱۵ به صورتی دقیق پیش بینی کرد که قیمت هدف بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۷ به ۱۰،۰۰۰ دلار برسد. این پیش بینی در زمانی بود که بیشتر کارشناسان چندان به پیش بینی صعودی او اعتقادی نداشتند. به هر صورت، در سی و یکم دسامبر ۲۰۱۷، قیمت بیت کوین به ۱۳ هزار دلار افزایش یافته بود.

لازم به ذکر است که جان مک آفی نیز پیش از این پیش بینی کرده بود که در پایان سال ۲۰۲۰، قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار می‌رسد!

بلاک چین دگرگونی به همراه خواهد آورد

تیم دراپر به جز قیمت هدف پایه بیت کوین برای سال ۲۰۲۲، پیش بینی دیگری نیز داشته است. او پیش بینی می کند که فناوری بلاک چین دگرگونی عظیمی را در امور مالی، مسائل بهداشتی و سلامتی، و بسیاری از صنایع دیگر پدید خواهد آورد. او گفت: “فناوری بلاک چین امین، سر راست، فساد ناپذیر و بی‌طرف است.”

کمی قبل از برگزاری مهمانی بلاک چین ۲۰۱۸، دراپر اعتماد کم نظیر خود را در مورد فناوری بلاک چین، یعنی فناوری که در آن ارزهای رمزپایه رشد می‌کنند، بیان داشته است.

او به روزنامه سان ماتئو گفت: ” فناوری بلاک چین یکی از دگرگون کننده‌ترین فناوری‌هایی است که در تاریخ جهان اتفاق افتاده است و به دست آوردن آن ارزش جشن گرفتن را دارد.”

تیم دراپر تنها میلیاردری نیست که در فناوری بلاک چین سرمایه گذاری ریسک پذیر کرده است. خانواده راکفلر با ارزش خالص برآورد شده ۱ تریلیون دلار نیز جزو این گونه سرمایه گذاران می‌باشند. آن‌ها با گروه سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه “کوین فاند” (CoinFund) مشارکت کرده اند تا به کارآفرینان برای راه اندازی کسب و کار مبتنی بر بلاک چین کمک کنند.

دیوید پكمن، شریک شرکت “ون راک” (Venrock) است که صندوق سرمایه گذاری خانواده راكفلر به حساب می‌آید. او گفت كه شركت ون راک علاقه مند به کسب سود كوتاه مدت نیست، بلكه سرمایه گذاری طولانی مدت در فناوری بلاک چین مد نظر آن‌ها است.

قیمت هدف پایه بیت کوین قیمت برای سال 2022 توسط تیم دراپر 250 هزار دلار پیش بینی شد

خریداری ۳۰ هزار بیت کوین با قیمت ششصد دلاری

تیم دراپر دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه استنفورد و MBA از دانشگاه هاروارد است. او در یک خانواده سرمایه دار رشد کرده است.

در سال ۲۰۱۴، دراپر در مزایده سرویس مارشال‌های ایالتی شرکت کرد. مارشال‌های ایالتی، زیرمجموعه‌ای از وزارت دادگستری ایالات متحده است. در مزایده‌های این چنینی، اموال توقیف شده مجرمان به مزایده گذاشته می‌شود. تیم دراپر سی هزار بیت کوین را در این مزایده با قیمت ۱۸٫۵ میلیون دلار خریداری کرد. به این ترتیب، هر بیت کوین برای او تنها ۶۱۶ دلار هزینه داشت.

قیمت امروز بیت کوین نزدیک به هشت هزار دلار است. به این ترتیب، سرمایه دراپر از خرید در آن مزایده در حال حاضر دارای ارزش ۲۴۰ میلیون دلاری است. این رقم برای یک سرمایه گذاری چهار ساله بسیار جالب توجه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *