وزیر دارایی کره جنوبی: " فن‌آوری بلاک چین می تواند جهان را تغییر دهد"

وزیر دارایی کره جنوبی: ” فن‌آوری بلاک چین می تواند جهان را تغییر دهد”

وزیر دارایی کره جنوبی مخالف ممنوعیت پیشنهاد شده برای مبادلات داخلی ارز رمزپایه است. او در طی یک سفر اداری به چین اعلام کرده است که فن‌آوری بلاک چین می‌تواند انقلابی بر پا کند و جهان را تغییر دهد.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

“کیم دونگ یون”، وزیر دارایی کره جنوبی است. او در حین مذاکره با رئیس بانک مرکزی چین در مورد سیاست‌های همکاری اقتصادی بر اهمیت فن‌آوری بلاک چین تاکید کرد. همچنین، کیم دونگ یون طی یک دیدار دو روزه پس از امضای قرارداد همکاری اقتصادی جدید با چین، درباره فن‌آوری بلاک چین صحبت کرد. این در حالی است که هر دو کشور خواستار همکاری در تحقیق و توسعه فن آوری بلاک چین می‌باشند.

در نقل قول‌هایی که توسط انتشارات کره ای “چوسان” گزارش شده است، وزیر دارایی کره جنوبی در جلسه سخنرانی در پکن گفت: “فن‌آوری بلاک چین توانایی تبدیل شدن به یکی از زیرساخت‌های چهارمین انقلاب صنعتی را دارد. توسعه فن‌آوری بلاک چین می‌تواند واقعا جهان را تغییر دهد.”

بر اساس گزارش “یونهاپ نیوز”، کیم هنگام بازدید از یک مرکز فن‌آوری در پکن پیش از دیدار با همتای چینی خود، اضافه کرد که کره جنوبی به ایجاد روابط همکاری با چین در فن‌آوری بلاک چین نیاز دارد.

 

وزیر دارایی کره جنوبی موافق ارزهای رمزپایه است

وزیر دارایی کره جنوبی برای نشان دادن درک درستی از تکنولوژی، اضافه کرد که ارزهای رمزپایه به طور کلی برای شبکه‌های عمومی بلاک چین ضروری می‌باشند. این اظهار نظر بر خلاف آن‌هایی است که جدایی این دو از یکدیگر را خواستار شده‌اند.

وزیر دارایی کره جنوبی: " فن‌آوری بلاک چین می تواند جهان را تغییر دهد"

او بیان کرد: “برای فن‌آوری بلاک چین، ضروری است که به عنوان پاداش برای فرد استخراج‌کننده بلوک، از ارزهای رمزپایه استفاده شود.”

اظهار نظرهای این مقام کره‌ای در مورد فن‌آوری بلاک چین هم زمان با روزهای معلوم شدن دیدگاه واضح دولت در مورد ارزهای رمزپایه است. وزیر دارایی کره جنوبی هفته گذشته اظهار داشت که نیاز به تنظیم مبادلات ارزهای رمزپایه در کشور ضروری است:

“هیچ تصمیمی برای ممنوعیت یا تضعیف بازار ارز رمزپایه وجود ندارد. فن‌آوری بلاک چین یک فن‌آوری مهم است و ما (دولت) باید آن را توسعه دهیم.”

بیانیه صریح مقام عالی رتبه، صحبت‌های تند ممنوعیت گسترده در مورد مبادلات ارزهای رمزپایه را به دنبال یک پیش نویس قانونی بسیار انتقادی که قبلا توسط وزارت دادگستری کره جنوبی تعیین شده بود را رد کرد.

منبع: ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *