برزیل: بزرگترین شرکت سرمایه گذاری مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه راه اندازی می‌کند

برزیل: بزرگترین شرکت سرمایه گذاری مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه راه اندازی می‌کند

بزرگترین شرکت سرمایه گذاری برزیل قصد دارد مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه راه اندازی کند. شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” (XP Investimentos)، یک شرکت خدمات مالی در برزیل است که غول سرمایه گذاری در این کشور محسوب می‌شود.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز باشید…

برزیل و راه اندازی مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه توسط بزرگترین شرکت سرمایه گذاری این کشور

شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” برزیلی در حال حاضر بیش از نیم میلیون نفر مشتری دارد. این شرکت سرمایه گذاری خدمات مالی بیش از ۳۵ میلیارد دلاری را برای این نیم میلیون مشتری فراهم آورده است.

با توجه به اسناد منتشر شده، شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” برزیل در ماه آگوست ۲۰۱۷، یک شرکت تابعه جدید را با نام “ایکس پی کوین اینترمدیاکائو” (XP COIN INTERMEDIACAO) به ثبت رسانده است. این شرکت در ماه نوامبر که بیشتر ارزهای رمزپایه موجی از افزایش قیمت را تجربه کردند، سرمایه خوبی را به دست آورد و به “ایکس دکس” (XDEX) تبدیل شد. در اوایل سال ۲۰۱۸، این شرکت حدود ۸۰ درصد از سرمایه ۷٫۳ میلیون دلاری خود را به دست آورد.

هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه فعالیت این مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه برزیل منتشر نشده است. با این وجود، منابع خبری برزیلی می‌گویند تمرکز اصلی این مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه بر روی معاملات حجم‌های سنگین سرمایه و بیت کوین خواهد بود.

برزیل: بزرگترین شرکت سرمایه گذاری مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه راه اندازی می‌کند

علاقه‌مندی شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” برزیل به دنیای ارزهای رمزپایه

به نظر می‌رسد که شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” برزیلی مدتی است که به فضای ارزهای رمزپایه علاقه‌مند شده است. این شرکت در ماه اکتبر ۲۰۱۷ نیز نام تجاری “ایکس پی بیت کوین” (XP Bitcoin) را برای خود به ثبت رسانده است.

در آن زمان رسانه‌ای برزیلی در این مورد از مسئولین شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” علت این کار را جویا شد. پاسخ آن‌ها این بود که این شرکت در حال بررسی و مطالعه بر روی بازارهای ارزهای رمزپایه است. یک ماه پس از این اتفاق نیز “فرناندو اولریچ”، متخصص ارزهای رمزپایه برزیل در شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” استخدام شد.

این علاقه‌مندی شرکت “ایکس پی اینوستیمنتوز” نشانه‌ای مثبت از اشتیاق مردم برزیل به سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزپایه است. این در حالی است که برخی از مراکز و بانک‌های سرمایه داری نظیر گلدمن ساکس می‌خواهند جایگاه ارزهای رمزپایه را متزلزل نشان دهند. با توجه به جایگاه برزیل در امریکای جنوبی، شاید در این منطقه نیز معاملات ارزهای رمزپایه به زودی فراگیر شود.

 

منبع: ccn

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *