طلا را فراموش کنید، بیت کوین از هر جهت بهتر است!

طلا را فراموش کنید، بیت کوین از هر جهت بهتر است!

“جان ففر” یکی از مدیران عرصه سرمایه گذاری در دنیا معتقد است که بیت کوین از هر جهت بهتر از طلا است. او بیت کوین را اولین کاندیدا برای جایگزینی طلا می‌داند.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز باشید…

طلا را فراموش کنید، بیت کوین از هر جهت بهتر است!

جان ففر نام مدیر مدیریت سرمایه “ففر کپیتال” (Pfeffer Capital) است. ففر یکی از سخنرانان بیست و سومین کنفرانس سالیانه سرمایه گذاری SOHN بود. جان ففر در سخنرانی گفت:

“بیت کوین نخستین کاندیدای قابل قبول برای جایگزینی طلا و دیگر فلزات گران بها است. بیت کوین از هر نظر بهتر از طلا است.”

پیش بینی در مورد قیمت بیت کوین در آینده

ففر روز گذشته در مصاحبه‌ای، پیش بینی خود در مورد قیمت بیت کوین در آینده را ارائه کرد. او در مصاحبه با “فست مانی” گفت که به نظر او بیت کوین کمتر از ۹۰ هزار دلار نخواهد بود. این در حالی است که این ارز رمزپایه پتانسیل افزایش قیمت تا ۷۰۰ هزار دلار را هم دارد!

ففر اضافه کرد که سرمایه گذاری بر روی بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه باید به عنوان سرمایه گذاری ریسک پذیر در نظر گرفته شود. از نظر او این ممکن است که ارزش این دارایی‌های دیجیتالی به صفر برسد، اما احتمال این که به سرمایه‌ای زیاد تبدیل شوند، بسیار بیشتر است.

ففر توضیح داد که روزی که قیمت بیت کوین به ۹۰٫۰۰۰ دلار برسد، ارزش بازار آن به بیش از ۱٫۵ تریلیون دلار خواهد رسید. این ارزش در مقایسه با ارزش بازار ۱۵۰ میلیون دلاری فعلی است و دستیابی بیت کوین به قیمت ۹۰ هزار دلاری دور از دسترس نیست. بیت کوین به عنوان یک ارز برای پس انداز می‌تواند در دستان صدها هزار نفر قرار گیرد.

در ادامه، ففر به سناریوی دومی اشاره کرد. او اظهار داشت که اگر بیت کوین ۲۵ درصد از ذخایر دیگر را جذب خود کند، خواهد توانست که به ارزش بازار ۶٫۴ تریلیون دلاری برسد.

طلا را فراموش کنید، بیت کوین از هر جهت بهتر است!

چرا بیت کوین بهتر از طلا است؟

ففر طلا را برای افراد ناآگاه بهتر دانست. او گفت که طلا برای کسانی که از فناوری چیزی نمی‌دانند، واضح است. این در حالی است که ما در عصر سفر به فضا و جامعه دیجیتالی قرار داریم، اما همچنان از یک فلز زرد به عنوان ذخیره استفاده می‌کنیم. برخی بر این باورند که ما باید فناوری را جایگزین طلا کنیم. بیت کوین اولین کاندیدا برای جایگزینی طلا است. خواهیم دید که این گفته درست است.

ففر در مورد آینده بیت کوین گفت که تصور نمی‌کند از بیت کوین برای “پرداخت پول قهوه” استفاده شود، اما در برخی کشورها ارزها از بین می‌روند و از بیت کوین برای تجارت استفاده خواهد شد.

زمانی که خبرنگار از جان ففر در مورد پیش بینی زمانی قیمت ۹۰ هزار دلاری بیت کوین پرسید، او گفت در حدود دو سال دیگر این اتفاق خواهد افتاد.

 پیش از این گلدمن ساکس نیز در گزارشی اشاره کرده بود که بیت کوین به عنوان طلای جدید محسوب می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *