حباب باشد یا نباشد، جرج سوروس معاملات ارزهای رمزپایه را انجام خواهد داد

حباب باشد یا نباشد، جرج سوروس معاملات ارزهای رمزپایه را انجام خواهد داد

جرج سوروس پیش از این گفته بود که فکر می‌کند که ارزهای رمزپایه حباب می‌باشند. با این وجود، اخبار منتشر شده حاکی از آن است که این میلیاردر معروف در خرید و فروش ارزهای رمزپایه شرکت می‌کند.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

جرج سوروس ارزهای رمزپایه را حباب می‌داند؟

جرج سوروس یکی از میلیاردهای معروف حال حاضر است. او یکی از سرمایه گذاران در کسب و کارها است. پیش ازاین، سوروس اعلام کرده بود که ارزهای رمزپایه را حباب می‌پندارد. با این حال، اخبار بلومبرگ نشان می‌دهد که او نیز به معاملات ارزهای رمزپایه می‌پردازد.

همان گونه که اغلب سرمایه گذاران بزرگ و بزرگان کسب و کار خودشان شخصا وارد عمل نمی‌شوند، جرج سوروس نیز “آدام فیشر” را به عنوان مدیر صندوق سرمایه سوروس در خدمت خود می‌بیند. بلومبرگ گزارش داده است که آدام فیشر معاملات دارایی‌های رمزپایه را تایید کرده است.

فیشر گفته است که در چند ماه گذشته بررسی معاملات ارزهای رمزپایه را آغاز کرده است. این زمانی است که جرج سوروس مواضع قابل توجه خود را در مورد دارایی‌های رمزپایه به صورت عمومی اعلام می‌کرد. سوروس یکی از سرمایه گذاران برجسته‌ای است که در نشست سالیانه اجلاس داووس نگاه خوش بینانه‌ای نسبت به ارزهای رمزپایه و دارایی‌های اینچنینی نداشت.

حباب باشد یا نباشد، جرج سوروس معاملات ارزهای رمزپایه را انجام خواهد داد

اگر چه سوروس بیت کوین را به عنوان یک حباب معرفی کرد، اما از سوی دیگر گفته بود که ارزهای رمزپایه به مانند دیگر حباب ها شکست بسیار واضحی را در پی نخواهند داشت.

سوروس گفت: “به صورت معمول، زمانی که یک منحنی پارابولیک دارید، در نهایت به یک شکست خیلی واضح ختم خواهد شد. با این وجود، در این مورد (ارزهای رمزپایه) قضیه متفاوت است…”

در گزارش بلومبرگ گفته شده است که فیشر اظهار داشته هنوز معاملات ارزهای رمزپایه را با ۲۶ میلیارد دلار سرمایه‌ای که مدیریت می‌کند، هنوز آغاز نکرده است و هنوز در حال سنجش گزینه‌ها است اما به هر صورت جرج سوروس معاملات ارزهای رمزپایه را آغاز خواهد کرد.

 

منبع: ccn

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *