نهنگ چینی بیت کوین در سال 2018 ده هزار بیت کوین خریداری کرده است

نهنگ چینی بیت کوین در سال ۲۰۱۸ ده هزار بیت کوین خریداری کرده است

این روزها سر و کله یک نهنگ چینی بیت کوین پیدا شده است! این سرمایه گذار چینی در زمان افت قیمت بیت کوین، زمان را برای خرید این ارز رمزپایه مناسب یافته است. خرید ده هزار بیت کوین در عرض چند ماه، از سرمایه گذار چینی یک نهنگ بیت کوین ساخته است.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز بمانید…

نهنگ چینی بیت کوین در سال ۲۰۱۸ ده هزار بیت کوین خریداری کرده است

در روزهایی که همه چیز “نوع چینی” هم دارد، حالا نهنگ چینی بیت کوین هم پیدا شده است. اصطلح “نهنگ” در بازار به شخص یا شرکتی گفته می‌شود که با سرمایه زیاد در یک بازار حضور می‌یابد و می‌تواند با خرید یا فروش، بر روی قیمت‌های بازار تاثیر مثبت یا منفی بگذارد.

این نهنگ چینی آقای “کای ونشنگ” نام دارد. ونشنگ، بنیان‌گذار “می تیو” (Meitu)، یک شرکت فناوری چینی است. این شرکت بیشتر بر روی تولید گوشی‌های هوشمند و تجهیزات سلفی فعالیت می‌کند. نکته جالب توجه این است که کای ونشنگ در زمانی که بازار ارزهای رمزپایه، بازار خرسی بود، خرید خود را انجام داده است.

 

خرید حدود ده هزار بیت کوین توسط نهنگ چینی

آن گونه که کای ونشنگ در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است، او در حال حاضر در حدود ده هزار بیت کوین ذخیره کرده است. این نهنگ چینی گفته است که وقتی آینده بلاک چین و بیت کوین را روشن دیده، تصمیم به خرید بیت کوین گرفته است.

ونشنگ یکی از کسانی است که نشانه‌های آینده درخشان بیت کوین را تازه در دسامبر ۲۰۱۷ و هم‌زمان با رشد تصاعدی قیمت این ارز رمزپایه کشف کرده است. او صادقانه معترف است که تعدادی بیت کوین را در آن زمان و به تبعیت از جو به وجود آمده، خریده است.

با این حال، در ژانویه ۲۰۱۸ او تنها تعداد کمی بیت کوین داشته است. ونشنگ بی‌صبرانه در انتظار بازگشت شرایط بازار ارزهای رمزپایه به پیش از نوامبر ۲۰۱۷ مانده است. این سرمایه گذار چینی هنگامی که بازار خرسی می‌شود، خرید اصلی خود را آغاز می‌کند.

نهنگ چینی بیت کوین در سال 2018 ده هزار بیت کوین خریداری کرده است

توجه نهنگ چینی به سرمایه گذاری موفق

کای ونشنگ در این مصاحبه گفته است که “بین سرمایه گذاری با حدس و گمان و قمار کردن، تفاوت زیادی وجود دارد.” او می‌گوید:

“فرض کنید که شما در بازار ارزهای رمزپایه مقداری خرید می‌کنید. پس از آن، قیمت آن ارز رمزپایه کاهش یابد. اگر شما یک سرمایه گذار واقعی باشید، از این اتفاق خوشحال می‌شوید برای این که فرصت خوبی پیش آمده که خرید بیشتری انجام دهید. در سوی مقابل، اگر شما در چنین شرایطی شروع به غرولند و شکایت کردن از شرایط کنید، به نظرم شما به جای این که سرمایه گذار باشید، یک سفته باز هستید.”

این نهنگ چینی بیت کوین در ادامه مصاحبه خود، وضعیت فعلی بازار ارزهای رمزپایه را به اوایل دوران ظهور اینترنت تشبیه کرده است. او معتقد است که اگر سرمایه گذاری با دیدی باز و درست انجام شود، نتیجه‌اش فراتر از تصوران ما خواهد بود.

بنیان‌گذار “می تیو” اشاره کرده است که در حال حاضر بر روی یک دوجین پروژه مبتنی بر بلاک چین سرمایه گذاری کرده است. “تتا” (Theta)، “انتولوژی” (Ontology)، “کورتکس” (Cortex)، “آرک بلاک” (Arcblock)، “زیپر” (Zipper)، “ای کال” (Yeecall)، “دی ایکس چین” (Dxchain)، و “چارتر” (Charter) از جمله این پروژه‌ها است که ونشنگ از آن‌ها نام برده است.

منبع: بیت کوین نیوز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *