پنترا کپیتال معتقد است قیمت بیت کوین در پایان این سال از 20 هزار دلار نیز فراتر می‌رود

پنترا کپیتال معتقد است قیمت بیت کوین در پایان این سال از ۲۰ هزار دلار نیز فراتر می‌رود

صندوق سرمایه گذاری پنترا کپیتال (Pantera Capital) در خبرنامه خود پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین به احتمال فراوان در پایان سال جاری میلادی از ۲۰ هزار دلار نیز فراتر خواهد رفت.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

صندوق سرمایه گذاری پنترا کپیتال و پیش بینی قیمت بیت کوین

صندوق سرمایه گذاری پنترا کپیتال در زمینه ارزهای رمزپایه متمرکز است. بر طبق گزارش نشریه “وال استریت ژورنال”، پنترا کپیتال در خبرنامه ماه آوریل خود از پیش بینی قیمت بیت کوین توسط کارشناسان خود نوشته است. به اعتقاد این کارشناسان، قیمت بیت کوین در پایین‌ترین نرخ خود ممکن است به ۶٫۵۰۰ دلار برسد. این در حالی است که در پایان سال، قیمت بیت کوین به احتمال فراوان از ۲۰ هزار دلار نیز فراتر می‌رود.

“دن مورهد”، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری پنترا کپیتال در ماه دسامبر ۲۰۱۷ پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین ممکن است ۵۰ درصد کاهش پیدا کند. در اوایل سال ۲۰۱۸ این پیش بینی تحقق یافت و قیمت بیت کوین حتی از ۷ هزار دلار نیز پایین‌تر رفت.

قیمت بیت کوین در حال حاضر نسبت به چند روز گذشته رشد داشته است و هم اکنون در قیمتی بیش از هشت هزار دلار به فروش می‌رسد. در خبرنامه آوریل، مورهد نوشته است که او کمتر چنین اعتقاد قوی نسبت به زمان‌بندی دارد؛ اما پول‌های سازمانی ارزش بازارها را بالاتر خواهد برد.

در این هفته شاهد رویکرد تازه‌ای نسبت به ارزهای رمزپایه بوده‌ایم. از سویی خبر رسیده است که که خانواده راکفلر با شرکت “ون راک” خود وارد این حوزه خواهند شد. از سوی دیگر نیز گزارش شده که یکی از مدیران گلدمن ساکس آن جا را ترک کرده تا به مایک نووگراتز برای تشکیل بانک تجاری ارزهای رمزپایه بپیوندد. همچنین، صندوق سرمایه گذاری سوروس متعلق به جرج سوروس نیز وارد معاملات ارزهای رمزپایه خواهد شد.

پنترا کپیتال معتقد است قیمت بیت کوین در پایان این سال از 20 هزار دلار نیز فراتر می‌رود

نظر مدیر صندوق سرمایه گذاری پنترا کپیتال در مورد خرید بیت کوین

مورهد نوشته است: “نظر تخصصی ما این است که در حال حاضر در ابتدای یک تجارت چند دهه‌ای قرار داریم.” به تازگی به نظر می‌رسد که بیت کوین در حال پشت سر گذاشتن یک رکود قیمتی ۲۰۰ روزه است و نشانه‌هایی از بالا رفتن قیمت آن دیده می‌شود.

مورهد می‌گوید: “اگر شما بتوانید چیزی را که ۲۰ هزار دلار بوده است، با ۷ هزار دلار خرید کنید، به احتمال زیاد یک خرید خوب داشته‌اید.”

دن مورهد در حالی خرید ارزهای رمزپایه -به ویژه بیت کوین- را منطقی می‌داند که اگر به گذشته نگاه کنیم، او تنها چهار مرتبه خرید این نوع ارزها را توصیه کرده است.

منبع: کوین تلگراف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *