بازار گاوی ارزهای رمزپایه را در سه ماهه دوم 2018 شاهد خواهیم بود

بازار گاوی ارزهای رمزپایه را در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ شاهد خواهیم بود

پیش بینی یک بانک دانمارکی این است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ بازار گاوی ارزهای رمزپایه را شاهد خواهیم بود. ذکر این نکته قابل توجه است که برخی پیش بینی‌های قبلی این بانک درست از کار در آمده‌اند.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز بمانید…

بانک ساکسو: بازار گاوی ارزهای رمزپایه را در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ شاهد خواهیم بود

“بانک ساکسو” (Saxo Bank) دانمارک در مورد رشد ارزش ارزهای رمزپایه و به وجود آمدن بازار گاوی در سه ماهه دوم ۲۰۱۸ خوش بین است. لازم به ذکر است که منظور از “بازار گاوی” بازار صعودی است. در چنین بازاری قیمت‌ها رو به افزایش می‌گذارند و حجم معاملات نیز بالا می‌رود.

پیش بینی بانک ساکسو دانمارک به تازگی منتشر شده است. طبق این پیش بینی کارشناسی شده، ارزهای رمزپایه به زودی شرایط خوبی پیدا خواهند کرد. این در حالی است که در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸، شرایط بازار نزولی بود و شاهد “بازار خرسی” بودیم.

بانک ساکسو سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ را “سکوی پرتاب به سوی بازار گاوی” نامیده است. این بانک دلیل این امر را قوانین جدیدی که در این زمینه تصویب شده است می‌داند:

“ورود جریان سرمايه نهادی به بازار ارزهای رمزپایه به علت افزايش مقررات و محافظت از سرمايه گذاران است و می‌تواند سرمايه گذاران را به سه ماهه دوم رو به رشد و مثبتی هدایت کند.”

پیش از این نیز بسیاری معتقد بودند که افزایش قوانین با وجود این که باعث افت قیمت در کوتاه مدت می‌شود، اما در بلند مدت به افزایش قیمت ارزهای رمزپایه منجر خواهد شد.

 

بانک ساکسو و سابقه پیش بینی قیمت بیت کوین

بانک ساکسو به ویژه برای پیش بینی‌های خود برای قیمت بیت کوین شناخته شده است. در سال ۲۰۱۶، زمانی که بیت کوین بین ۴۵۰ تا ۹۵۰ دلار معامله می‌شد، تحلیل‌گران این بانک پیش بینی کردند که قیمت آن سال ۲۱۰۰ دار باشد. این پیش بینی در آن زمان در لیست “پیش بینی‌های بزرگ” قرار گرفت.

در مورد بعدی و در ماه دسامبر گذشته، این بانک هشدار داد که ممکن است قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۸ به هزار دلار برسد! این در حالی است که “کای فن پترسن”، تحلیل‌گر این بانک هم اکنون می‌گوید احتمال دارد که پیش از شروع سال ۲۰۱۹، قیمت بیت کوین به یک‌صد هزار دلار نیز برسد.

بازار گاوی ارزهای رمزپایه را در سه ماهه دوم 2018 شاهد خواهیم بود

بازار گاوی پس از یک بازار خرسی طولانی مدت

دوره رکود اخیر یکی از بلند مدت‌ترین دوره‌های رکود تاریخ بازار بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه بوده است. همچنین، از نظر افت قیمت نیز شاهد یکی از بزرگترین کاهش قیمت‌ها بوده‌ایم. البته دلیل این امر هم ثبت رکورد قیمت بیت کوین و ارزش بازار ارزهای رمزپایه در ماه‌های دسامبر و اوایل ژانویه بوده است. در این ماه‌ها شاهد بازار گاوی فوق العاده‌ای بودیم.

اگر پیش بینی بانک ساکسو درست باشد، اتفاقی است که جامعه ارزهای رمزپایه مدت‌ها منتظر آن بوده است. بازار گاوی برای افراد مختلف این جامعه مفید خواهد بود. این افراد از استخراج کنندگان و سرمایه گذاران تا افرادی که به دنبال ابتکارات علمی می‌باشند را شامل می‌شود. در این اواخر شاهد رویکرد ورود سرمایه گذران مطرحی چون خانواده راکفلر و “جرج سوروس” به حوزه ارزهای رمزپایه بوده‌ایم.

 

منبع: کوین تلگراف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *