ایر سواپ (AirSwap): پلت‌فرم مبادلات ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز و معاملات یک میلیون دلاری در نخستین روز کاری

ایر سواپ (AirSwap): پلت‌فرم مبادلات ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز و معاملات یک میلیون دلاری در نخستین روز کاری

ایر سواپ (AirSwap) نام پلت‌فرم مبادلات ارزهای رمزپایه‌ای است که به صورت غیرمتمرکز عمل می‌کند. در این پلت‌فرم امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه به صورت ناشناس فراهم شده است. این مرکز مبادلاتی غیرمتمرکز دو روز پیش فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز بمانید…

 

ایر سواپ (AirSwap) و حجم معاملات یک میلیون دلاری در نخستین روز کاری

پلت‌فرم خرید و فروش ارزهای رمزپایه ایر سواپ توسط “مایکل اووید” راه اندازی شده است. این پلت‌فرم بر اساس قراردادهای هوشمند اتریوم طراحی و پیاده سازی شده و معاملات ارزهای رمزپایه را به صورت مستقیم و بدون واسطه فراهم می‌آورد.
در پلت‌فرم غیرمتمرکز ایر سواپ، کاربران نیازی به دریافت مجوز از سوی مدیریت متمرکز ندارند. به این ترتیب، امکان خرید و فروش ارزهای رمزپایه به صورت ناشناس در این پلت‌فرم ارائه شده است.

پلت‌فرم این مرکز مبادلاتی غیرمتمرکز به نازگی و در روز بیست و ششم آوریل (ششم اردیبهشت) به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. حجم معاملات ایر سواپ در نخستین روز کاری این بازار غیرمتمرکز نزدیک به یک میلیون دلار بود که در نوع خود موفقیتی بزرگ به شمار می‌رود.

 

پلت‌فرم خرید و فروش ارزهای رمزپایه: ایر سواپ

مایکل اووید پیش از این به عنوان متخصص معاملات خودکار در “ویرچو فایننشیال” (Virtu Financial) خود را به اثبات رسانده بود. او حالا در ایر سواپ کاری کرده که کاربران نیازی به مراحل ثبت نام و احراز هویت توسط مدیریت مرکزی نداشته باشند و بدون نظارت یا دخالت شخص ثالث، با یکدیگر معامله کنند.

مایکل اووید در بیانیه‌ای که توسط بلومبرگ منتشر شده است، این گونه نوشت:

“در ایر سواپ، سه جزء اصلی یک معامله شامل درخواست، سپرده گذاری و تسویه حساب به جای دلالان، در دستان کاربران و کدهای رایانه‌ای است. ایر سواپ هرگز به دارایی‌ها یا سفارشات کاربران دست نمی‌زند.”

بازار ارزهای رمزپایه ایر سواپ در حال حاضر ۲۵ آلت کوین را در فهرست خود دارد. نام آلت کوین‌هایی نظیر “ای او اس” (EOS)، “دیجیکس دائو” (DGD)، “بیسیک اتنشن توکن” (BAT)، “آیکون” (ICX)، “امیسگو” (OMG)، استاتوس” (SNT)، “استورم” (STORM) و “وی چین” (VEN) در فهرست ایر سواپ دیده می‌شود. همچنین، توکن خود ایر سواپ (AST) نیز در این بازار غیرمتمرکز قابلیت خرید و فروش دارد.

ایر سواپ (AirSwap): پلت‌فرم مبادلات ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز و معاملات یک میلیون دلاری در نخستین روز کاری

ایر سواپ نخستین مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز نیست. پیش از این نیز “بیسک” (Bisq) و “آیدکس” (Idex) در این زمینه راه اندازی شده بودند و به محبوبیت قابل توجهی نیز دست یافته‌اند. با این وجود، آن چه که این مرکز مبادلاتی غیرمتمرکز را متفاوت می‌کند، تیم پشتیبان آن است. به غیر از مایکل اووید که سابقه خوبی دارد، “جو لوبین” (یکی از بنیان‌گذاران اتریوم) و “مایک نووگراتز” (سرمایه دار مشهور در زمینه ارزهای رمزپایه) به عنوان اعضای تیم پشتیبانی کننده این مرکز مبادلاتی غیرمتمرکز معرفی شده‌اند. با وجود چنین افرادی در ایر سواپ، این بازار غیرمتمرکز ستون‌های محکمی خواهد داشت.

منبع: کریپتو گِلاب

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *