توجه جدی EBay به پرداخت با بیت کوین

به گفته یکی از مدیران بلند مرتبه EBay که یکی از بزرگترین پلتفرم های اقتصادی در جهان می باشد، این شرکت قصد دارد بیت کوین را به روش های پرداخت خود اضافه کند.

توجه جدی EBay به پرداخت با بیت کوین

اسکات کاتلر ، معاون ارشد eBay Americas به Yahoo Finance گفت: که این غول تجارت الکترونیک در حال انجام مذاکراتی جدی است که طی آن ها به شرکت هایی که پرداخت های ارزهای رمزپایه را می پذیرند می پیوندد.

کاتلر گفت : این روندی است که همه درباره آن صحبت می کنند اما متاسفانه در حال حاضر بیت کوین در eBay پذیرفته نمی شود. ما به دلیل اینکه این نوع ارزها به زودی به ابزارهای پرداخت اصلی تبدیل می شوند این موضوع را به طور جدی بررسی می کنیم اما ما در حال حاضر در آن نیستیم.

کاتلر افزود که این وب سایت به عنوان بازار ثانویه ای برای ارزهای رمزپایه خواهد بود و فروشندگان سوم شخص هزاران سکه دیگر را تصاحب می کنند.

ارزهای رمزپایه وارد مسیر اصلی شده اند.

اگرچه به نظر نمی رسد که eBay در حال حاضر برنامه خاصی برای پرداخت های خود بر مبنای ارزهای رمزپایه ندارد اما واقعیت این است که بحث هایی در رده های بالایی این شرکت درباره این موضوع در حال انجام است ، آخرین اظهار نظرها نشان می دهد که بیت کوین به چه سرعتی به جریان اصلی رسیده است.

هفته گذشته برنامه Coinbase برنامه برتر در برنامه های فروشگاه اپل بود که نشان می دهد که سرمایه گذاران سطح پایین تر در حال وارد شدن به بازارهای بیت کوین هستند. سرعت پیوستن به Coinbase یک رکورد محسوب می شود.

در هفته آینده اولین قرارداد آینده بیت کوین در CBOE و CME ( بزرگترین بازار مبادلات جهان ) عرضه می شود.

اگرچه عمدتا هدف اصلی Wall Street خواهد بود اما انتظار می رود در آینده اولین EFT Bitcoin که بازار سرمایه گذاران سطح پایین تر است راه اندازی شود که به سادگی می تواند برمبنای درآمد افراد و حقوق بازنشستی افراد تنظیم شود.

لحظه مهم دیگر زمانی است که ارزهای رمزپایه فراگیر شوند و برای کسب و کار و یا خرید کالا و خدمات کاربرد داشته باشد.

سرمایه گذاران سطح پایین تری از جمله Overstock و Newegg سال هاست بر مبنای بیت کوین فعالیت می کنند اما هیچ کدام از سرمایه گذاران سطح پایین تر از جمله eBay ، Amazon ، Alibaba (مجموعه گروه سه گانه) به طور رسمی پرداخت با ارزهای رمزپایه را نپذیرفته اند. در اوایل امسال CNN به این شایعه که Amazon قصد دارد بیت کوین را بپذیرد دامن زد. اخیرا جک مو یکی از موسسان Alibaba عنوان کرده است که بیت کوین مال من نیست و این نشان می دهد تمایلی برای پذیرش ارزهای رمزپایه چینی را ندارند و از ارزهایی که از حمایت دولت برخوردار نیستند استفاده نمی کنند.

برخی از سرمایه گذاران سطح پایین تر از جمله Steam پلتفرم پخش بازی های ویدئویی ، در ماه های اخیر با ذکر این موضوع که افزایش هزینه های پرداخت باعث افزایش رو آوردن به بیت کوین است بیت کوین را قبول کرده اند. با این حال بیت کوین برای مقیاس های بزرگ مناسب است و آلتکوین ها مانند اتریوم ، کش بیت کوین و لیتکوین گزینه های عملی برای معاملات در مقیاس کوچک می باشد.

منبع : www.cryptocoinsnews.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *