قیمت اتریوم تا پایان سال 2018 به 15.000 دلار می‌رسد!

قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۱۵٫۰۰۰ دلار می‌رسد!

بنیان‌گذار “ردیت” (Reddit) پیش بینی کرده است که قیمت اتریوم در پایان سال ۲۰۱۸، پانزده هزار دلار خواهد بود. البته این تنها پیش بینی “آلکسیس اوهانیان” نیست.

با اخبار مستر کوین همیشه در دنیای ارزهای رمزپایه به روز باشید…

 

قیمت اتریوم تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۱۵٫۰۰۰ دلار می‌رسد!

“آلکسیس اوهانیان” بنیان‌گذار “ردیت” است. ردیت وب سایتی است که جمع آوری و به اشتراک گذاری اخبار مختلف در آن صورت می‌پذیرد. این وب سایت در ماه‌های اخیر محبوب بسیاری از کاربران در سطح جهان شده است. حالا خود اوهانیان با پیش بینی قیمت اتریوم و بیت کوین خبرساز شده است.

بنیان‌گذار “ردیت” روز گذشته در یک مصاحبه گفت: ” قیمت بیت کوین در پایان سال ۲۰۱۸ بیست هزار دلار خواهد بود. همچنین، قیمت اتریوم نیز به پانزده هزار دلار می‌رسد. این عالی است. مردم می‌توانند در صورتی که من اشتباه می‌کنم، به من بگویند.” اوهانیان می‌گوید اتریوم روندی صعودی دارد، چرا که در حقیقت، مردم در حال ساختن آن می‌باشند.

اگر پیش بینی اوهانیان به واقعیت تبدیل شود، به این معنی است که ارزش کل بازار اتریوم به حدود دو و نیم تریلیون دلار برسد! این در حالی است که در اواخر سال ۲۰۱۷ و رسیدن قیمت بیت کوین به بالاترین رقم در تاریخ خود، ارزش بازار بیت کوین به حدود ۳۴۰ میلیارد دلار رسیده بود. در حال حاضر،  ارزش کل بازار اتریوم نزدیک به ۷۶ میلیارد دلار است. این ارزش با توجه به افزایش ۱۲ درصدی امروز قیمت اتریوم به این رقم رسیده است.

این در حالی است که به تازگی و در اواخر ماه آوریل بود که شرکت مشاوره مالی “دی ور گروپ نایجل گرین” قیمت اتریوم را برای پایان سال ۲۰۱۸ در حدود ۲٫۵۰۰ دلار پیش بینی کرده بود. نایجل گرین اعلام کرده بود که رشد قابلیت‌های اتریوم برای استفاده از قراردادهای هوشمند، دلیل این افزایش قیمت خواهد بود. حالا در حالی که برخی پیش بینی قیمت اتریوم نایجل گرین را “خوشبینانه” لقب داده بودند، پیش بینی آقای اوهانیان جالب توجه است.

قیمت اتریوم تا پایان سال 2018 به 15.000 دلار می‌رسد!

بنیان‌گذار “ردیت” و شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر

شاید پیش بینی اوهانیان به عنوان بنیان‌گذار “ردیت” چندان مهم و قابل اعتنا به نظر نرسد. با این وجود، باید بدانیم که اوهانیان اکنون بیشتر زمان خود را به کار در شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر (VC) اختصاص داده است. شرکت سرمایه گذاری اوهانیان، “اینیشیلایزد کپیتال” (Initialized Capital) نام دارد. این شرکت بیش از ۲۵۰ میلیون دلار دارایی را تحت مدیریت خود دارد و در مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه معروف “کوین بیس” سرمایه گذاری کرده است.

اوهانیان در مصاحبه خود گفته است که سرمایه گذاری در فناوری‌های در حال ظهور و نوآورانه برای این شرکت در اولویت است. او افزود در حالی که امیدوار است، اما فناوری بلاک چین به یک تا دو سال دیگر زمان احتیاج دارد تا به پتانسیل واقعی خود دست پیدا کند. او اظهار داشت:

“در این سال، همه چیز در مورد بلاک چین است. بیشتر این‌ها هیجاناتی نظیر همانی است که در مورد «هوش مصنوعی» و «یادگیری ماشین» بود. بسیاری از موارد واقعا اساسی، سطح پروتکل، زیرساخت‌های بنیادین در مورد نرم افزار و بلاک چین نیاز به ساخته شدن دارد تا که در یک یا دو سال آینده واقعا شاهد نسل سوم وب باشیم. ما واقعا امیدواریم… این نوعی از همه چیزهایی است که فکر می‌کنم بنیادی برای ساخت یک اینترنت بسیار متفاوت و بسیار بهتر خواهد شد.”

 

منبع: کوین تلگراف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *