سرمایه گذاری مدیر پی پال در ارز رمزپایه

سرمایه گذاری چندین میلیون دلاری مدیر سابق پی پال در صندوق سرمایه شاخص ارز رمزپایه

یک صندوق شاخص ارز رمزپایه به نام “بیت‌وایز هلد ۱۰” که بر روی ۱۰ ارز برتر بازار ارزهای رمزپایه سرمایه‌ گذاری می‌کند، ۴ میلیون دلار افزایش سرمایه داشته است. این افزایش سرمایه توسط چند سرمایه‌گذار شامل مدیر سابق پی پال تأمین مالی شده است. همراه اخبار مستر کوین باشید…

 

حداقل ریسک در سرمایه‌ گذاری

سرمایه گذاری در این افزایش سرمایه توسط سرمایه‌دارانی همچون “نوال راویکنت”، “کیت رابویز” و “دیوید ساکس” مدیر ارشد سابق پی پال انجام شده است.

بر طبق اظهارات “هانتر هورسلی” مدیرعامل بیت‌وایز هلد ۱۰، این شرکت تنها برای سرمایه گذاری افراد مجاز آمادگی دارد. بیت‌وایز به سرمایه‌گذاران خود اجازه می‌دهد تا سرمایه‌ای را به ۱۰ ارز رمزپایه برتر -با توجه به ارزش کل آن‌ها در بازار ارز رمزپایه- اختصاص دهند.

هورسلی بیان داشت: “ما و سرمایه‌گذاران‌ شرکت معتقدیم وسیله‌ای این‌چنینی یا سرمایه گذاری شاخص کنش‌پذیر به عنوان یک رویکرد سرمایه گذاری، روشی عالی برای بسیاری از مردم است تا در سرمایه گذاری بر روی ارزهای رمزپایه شرکت کنند.”

سرمایه‌ گذاری در ارز رمزپایه

بیش از ۶۰ درصد از پول‌های ذخیره شده در بیت‌وایز هلد ۱۰ بر روی بیت کوین سرمایه گذاری می‌شود. با این وجود، هدف اصلی صندوق شاخص بیت‌وایز هلد ۱۰ این است که به منظور کاهش ریسک و به حداکثر رساندن سودآوری برای سرمایه‌گذاران، به جای تخصیص مبالغ هنگفت برای سرمایه گذاری بر روی یک ارز رمزپایه که می‌تواند بسیار خطرناک باشد، سرمایه گذاری بر روی ۱۰ ارز برتر صورت پذیرد.

 

سرمایه گذاری بر پایه‌ی کسب دانش

هورسلی افزود: “ارز رمزپایه یک کلاس سرمایه‌ گذاری جدید و نوسانی است. به سختی می‌توان حدس زد که بازار این ارزها در آینده چگونه بازی خواهد کرد. اگر تصمیم‌های احساسی بگیرید، ممکن است دچار خطا شوید و ضرر کنید، یا سودهایی را از دست بدهید.”

در حقیقت، سرمایه‌گذاران باید وقت خود را به طور کامل به تحقیق و بررسی جهت سرمایه گذاری در این بازار اختصاص دهند. آن‌ها باید در زمینه سرمایه‌ گذاری فن‌آوری‌های نوظهور در بازار ارز رمزپایه همیشه و پیوسته مطالعه داشته باشند. این کار، یک چالش برای به دست آوردن دانش در بسیاری از مبادلات مبتنی بر رمزنگاری است. به عنوان مثال، با وجود ارزش بیش از ۲۰ میلیارد دلاری بازار ارز رمزپایه “کاردانو”، بسیاری از سرمایه‌گذاران هنوز هم از این ارز رمزپایه و تکنولوژی جدیدش اطلاعی ندارند.

از این رو، تمرکز بر ۱۰ ارز برتر بازار ارز رمزپایه باعث تشویق و ایجاد انگیزه‌ی سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌ گذاری در بازار ارز رمزپایه می‌شود. این امر با توجه به میزان دانش آن‌ها برای توجیه سرمایه‌‌گذاری‌هایشان و اعتماد به فن‌آوری‌هایی است که نسبت به آن شناخت دارند.

 

منبع: ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *