تبلیغ رایگان ترامپ برای پتروی ونزوئلا

دولت ونزوئلا اعلام کرده است که اعلام تحریم پترو از سوی ترامپ در واقع تبلیغ رایگان برای این ارز رمزپایه ملی بوده است. طبق این اعلام، سرمایه گذاری بر روی پترو دو برابر شده است. لازم به یادآوری است که آلت کوین پترو توسط دولت ونزوئلا برای دور زدن تحریم‌های این کشور منتشر شده است. پشتوانه پترو قرار است نفت ونزوئلا باشد.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

تبلیغ رایگان ترامپ برای ارز رمزپایه ملی ونزوئلا

“دنیل پنا”، دبیر اجرایی سازمان دیده بان بلاک چین ونزوئلا به تازگی مصاحبه‌ای با روزنامه “کواترو اف” داشته است. پنا در این مصاحبه اظهار داشت که تحریم آلت کوین پترو از سوی دونالد ترامپ، در حقیقت همانند یک تبلیغ رایگان برای این ارز رمزپایه عمل کرده است. او گفت که تعداد بسیار زیادی از سرمایه گذاران پس از اعلام ممنوعیت خرید و فروش پترو از سوی ترامپ، جذب آن شده‌اند.

همان گونه که پیش از این نیز گزارش شده بود، دونالد ترامپ قصد تخریب روند فروش موفقیت آمیز پترو را داشته است. او دستورالعملی را منتشر ساخت که در آن اعلام کرده بود خرید، فروش یا انجام معامله از طریق ارز رمزپایه مربوط به دولت ونزوئلا (پترو و پترو گلد که قرار است منتشر شود) برای شهروندان ایالات متحده ممنوع است.

 

دولت ونزوئلا معتقد است با پترو در مسیر درستی حرکت می‌کند

دنیل پنا در مصاحبه خود اظهار داشت که فناوری‌های بلاک چین و رمزنگاری را گام‌های مهمی در “انقلاب بشریت” می‌داند. او گفت هر چند که دونالد ترامپ سعی در ممنوعیت پترو داشته است، اما این اعلام ترامپ به نوعی تبلیغ رایگان برای پترو بوده است. به نظر پنا، ونزوئلا با آلت کوین پترو در مسیر درستی در حال حرکت است.

بر طبق اظهارات پنا، دولت ونزوئلا حمله ایالات متحده به پترو را پیش بینی کرده بود. او گفت که این حمله همچون بومرنگی به سوی خود دولت امریکا برگشته است و با اعلام ممنوعیت پترو، مردم زیادی در سراسر دنیا توجهشان به سوی این ارز رمزپایه ملی جلب شده است. این در حالی است که پیش از این عده زیادی در مورد پترو هیچ چیزی نمی‌دانستند.

تبلیغ رایگان ترامپ برای پتروی ونزوئلا

پنا در ادامه گفت که پیش از این اعلام ممنوعیت، تعداد مشتریان روزانه پترو نزدیک به ۴۰۰ مشتری بوده است. با این وجود، پس از این تبلیغ رایگان از سوی ترامپ، این تعداد به ۸۰۰ سرمایه گذار رسیده است. فروش پترو تا آخرین توکن آن ادامه خواهد یافت.

در ادامه، مصاحبه کننده از او پرسید که آیا ونزوئلا در انتظار بهبود اقتصادش است؟ پنا در پاسخ گفت که تاثیر پترو بین سه تا شش ماه دیگر احساس خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *