توکن هیوبی

توکن “هیوبی” بر پایه استاندارد بلاک چین اتریوم به بازار عرضه شد

“هیوبی” توکنی مبتنی بر استاندارد بلاک چین اتریوم تاسیس می‌کند، اما این توکن عرضه اولیه سکه نیست.

با اخبار مسترکوین همراه باشید…

هیوبی، یکی از سه مرکز مبادلات ارز رمزپایه بزرگ سابق چین، شروع به توزیع توکن خود کرده است. این شرکت تاکید دارد که این توکن عرضه اولیه سکه (ICO) نیست.

 

توکن هیوبی بر پایه استاندارد بلاک چین اتریوم

مرکز ارز رمزپایه عظیم هیوبی مستقر در پکن است. این شرکت چند روز پیش توکن خود را تحت عنوان “هیوبی توکن” عرضه کرد. این توکن بر پایه استاندارد بلاک چین اتریوم یعنی ERC-20 بنا شده است. تعداد این توکن به ۵۰۰ میلیون توکن محدود می‌شود. هیوبی در مطلبی بر روی وب‌سایت خود اعلام کرد: HT مخفف هیوبی توکن، یک سیستم مبتنی بر بلاک چین در پیاده‌سازی و مدیریت است.

بر اساس اطلاعیه‌ای ۳۰۰ میلیون توکن هیوبی در یک بازه‌ی ۱۵ روزه به منظور فروش به سرمایه‌گذاران در دسترس قرار می‌گیرد. تعداد ۱۰۰ میلیون توکن دیگر نیز به عنوان عملیات مورد نیاز پلت‌فورم و پاداش کاربران و ۱۰۰ میلیون توکن دیگر هم برای تشویق تیم ذخیره خواهد شد.

این مرکز در یک کنفرانس خبری مرتبط تاکید کرد که توکن‌ها تحت عنوان “عرضه اولیه سکه” (ICO) برای تمامی سرمایه‌گذاران در دسترس نیستند. ۳۰۰ میلیون توکن تنها به کاربرانی که بسته امتیازی را خریداری کنند، تعلق می‌گیرد. بسته امتیازی، یک بسته کارت پیش‌پرداخت شده بر روی پلت‌فورم هیوبی است که از توکن متصل به دلار “تتر” (tether) با نشان “USDT” استفاده می‌کند.

در اطلاعیه آمده است:

“هیوبی توکن، عرضه اولیه سکه نیست. کاربران تنها در صورتی قادر به دریافت توکن می‌باشند که کارت امتیازی را از هیوبی خریداری کرده باشند. کارت امتیازی، بسته کارت هیوبی به منظور سرویس‌های پایه است. هر یک امتیاز = یک USDT”

توکن هیوبی

هیوبی، ناراضی از سیاست‌های چین

هیوبی توکن، احتمالا به عنوان سرمایه‌ای برای مبادلات در سطح جهانی استفاده می‌شود. این توکن از تاریخ اول فوریه برای تجارت با تتر، بیت کوین و اتریوم قابل دسترس خواهد بود.

به علاوه، هیوبی اعلام کرد که توکن‌ها را با ارزش ۲۰ درصد ارزش افزوده خالص از بازار آزاد دوباره خریداری می‌کند. این مرکز قسمتی از درآمدش را برای حمایت سرمایه‌گذاران خود و مقداری را به عنوان ذخیره برای جبران و حفاظت از سرمایه‌گذاران در مقابل نوسانات بازار استفاده خواهد کرد.

هیوبی پیش از سیاست‌های فلج کننده تنظیم‌کنندگان مقررات چینی، یکی از بزرگ‌ترین مراکز مبادلات ارز رمزپایه در این کشور بوده است. پلت‌فورم چینی این شرکت در ماه اکتبر سال گذشته بسته شد. “لئون لی”، موسس این شرکت، تصمیم فلج‌کننده این کشور را یک لحظه‌ی تاسف بار برای هیوبی پیش از افتتاح پلت‌فورم “هیوبی پرو” این شرکت اعلام کرد. قرار بود هیوبی پرو یک پلت‌فورم بین‌المللی مستقر در سنگاپور باشد.

اطلاعیه هیوبی به منظور عرضه توکن خود، یک قدم به جلو در برنامه‌ریزی این شرکت به منظور گسترش مبادلات خود است. این برنامه شامل گسترش مبادلات به بازارهای ارز رمزپایه بزرگ در کره جنوبی و ژاپن است.

 

منبع: ccn.com