بازار ارزهای رمزپایه بازسازی می‌شود؟

 آیا بازار ارزهای رمزپایه بازسازی می‌شود؟ این سوال بزرگ همه‌ی کسانی است که در این زمینه وارد شده‌اند.

از اخبار و تحلیل‌های بازار ارزهای رمزپایه با مستر کوین آگاه بمانید…

 

بودن یا نبودن؛ مسئله این است!

بیست و ششم دی‌ماه به عنوان یک روز تاریخی برای بازار ارزهای رمزپایه ثبت شد. در پی اعلام تشدید قوانین چین برای مقابله با هرگونه مبادله متمرکز ارزهای رمزپایه، سرمایه‌گذاران تقریباً تمامی این ارزها “سقوط” ارزش دارایی‌های خود را به چشم دیدند.

در روز پر حادثه‌ی شانزدهم ژانویه، چندان تفاوتی نداشت که بر روی کدام ارز رمزپایه سرمایه‌گذاری کرده باشید. تنها تفاوت، “درصد” ضرر سرمایه‌گذاران بود و تمامی این ارزها سقوط شدیدی داشتند. البته یکی-دو ارز رمزپایه با اعدادی سبز در مقابل نام خود باعث لبخند سرمایه‌گذارانشان بودند؛ هرچند که شاید این لبخند، پایدار نباشد.

با این وجود، پس از بیست و چهار ساعت دلهره‌آور برای کسانی که نخ رویاهایشان را به بیت کوین و یارانش بسته بودند، نشانه‌هایی دیده می‌شود…

 

آیا بازار ارزهای رمزپایه بازسازی می‌شود؟

در لحظه‌ی نگارش و انتشار این خبر، از شدت کاهش نرخ ارزهای رمزپایه کمی کاسته شده است. اکنون، ده ارز برتر بازار ارزهای رمزپایه نشانه‌هایی از برخاستن پس از ضربه‌ای ناک اوت کننده بروز داده‌اند. حالا بسیاری از مردم سراسر دنیا منتظرند ایستادن رمزپایه‌ها را ببینند. به جز سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران این بازار، کسانی که به فن‌آوری علاقه‌مندند و نیز افرادی که تسلط دولت‌ها را برنمی‌تابند، طرفدار ارزهای رمزپایه شده‌اند.

پس از سقوط ارزش کل بازار به زیر پانصد میلیارد دلار در روز گذشته، حالا این ارزش بالغ بر ۵۳۱ میلیارد دلار شده است.

 

بیت کوین

برترین ارز رمزپایه، دیروز هم مقاومت بیشتری نسبت به آلت کوین‌ها از خود نشان داد. بیت کوین، نخستین ارز رمزپایه، اولین این ارزها در بهبود شرایط خود نیز بود.

 

آلت کوین‌ها

علاوه بر بیت کوین، امروز همه‌ی ۱۰ ارز برتر بازار ارزهای رمزپایه شامل اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، کاردانو، لایت کوین، نئو، نم، استلار و آیوتا (و البته بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر)، علائمی از بازیابی شرایط خود نشان می‌دهند.

نمودار قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۵ ارز برتر بازار ارزهای رمزپایه به این گونه است:

بازار ارزهای رمزپایه بازسازی می‌شود؟

تحلیل کارشناسان: آیا بازار ارزهای رمزپایه بازسازی می‌شود؟

 با وجود این که برخی کارشناسان هنوز بر نظرات منفی خود اصرار می‌ورزند، هستند کارشناسانی که “الان” را فرصتی طلایی برای آغاز سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای رمزپایه می‌دانند. با این همه، باید به شدت “مراقب باشید، جاده لغزنده است.”

منبع: coinmarketcap.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *