جان مک آفی برای هر تبلیغ عرضه اولیه سکه 105 هزار دلار دریافت می‌کند

جان مک آفی برای هر تبلیغ عرضه اولیه سکه ۱۰۵ هزار دلار دریافت می‌کند

جان مک آفی برای هر توییتی که تبلیغ عرضه اولیه سکه یا ارزهای رمزپایه باشد، ۱۰۵ هزار دلار دریافت می‌کند. به نظر می‌رسد که بنیان‌گذار شرکت معروف نرم افزار “آنتی ویروس مک آفی” روش دیگری را هم برای کسب درآمد یافته است.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

جان مک آفی و درآمد ۱۰۵ هزار دلاری برای تبلیغ هر پروژه ارز رمزپایه

برای کسانی که به دنبال ایجاد ارز رمزپایه جدیدی می‌باشند، شناخته شدن در دنیای ارزهای رمزپایه بسیار اهمیت دارد. این اهمیت تا حدی است که می‌توان آن را “همه چیز” یک ارز رمزپایه دانست. دلیل این امر این است که در حال حاضر تعداد ارزهای رمزپایه موجود در بازار بسیار زیاد شده است. این در حالی است که بسیاری عرضه اولیه سکه (ICO) نیز در حال اجرا یا برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی می‌باشند.

به این ترتیب، راه موفقیت علاوه بر داشتن طرح و برنامه خوب و تیم توسعه دهنده قوی، “شناخته شدن” است. برای این کار هم “تبلیغات خوب” بسیار لازم است. حالا جان مک آفی اعلام کرده است که برای هر توییت تبلیغی به منظور ارتقاء پروژه‌ها و محصولات ارزهای رمزپایه ۱۰۵ هزار دلار دریافت می‌کند.

جان مک آفی در سال‌های اخیر تمرکز زیادی بر روی ارزهای رمزپایه داشته است. به تازگی جان مک آفی در پیام توییتی خود اعلام کرد که تیم “مک آفی کریپتو” یک راهنما را برای چگونگی این کار تهیه و منتشر خواهد ساخت. این تیم یک سازمان بازاریابی برای تبلیغ عرضه اولیه سکه (ICO) و سایر پروژه‌های صنعت رمزنگاری است. متن این توییت به این شکل منتشر شده است:

“بالاخره برای شما چگونگی عملکرد توییت‌های تبلیغاتی خود را نوشتیم. اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای یک عرضه اولیه سکه می‌باشید، یا تلاش می‌کنید ارزش یک کوین را بالا ببرید، یا می‌خواهید آخرین پروژه‌تان درخشش چشمگیری داشته باشد، باید سری به ما بزنید.”

تبلیغات جان مک آفی به نفع او است یا دنیای ارزهای رمزپایه؟

تیم مک آفی کریپتو اعلام کرده است که توییت‌هایی که توسط شخص جان مک آفی یا شرکت او تهیه می‌شوند، هزینه‌ی ۱۰۵ هزار دلاری برای صاحبان این تبلیغات در پی خواهد داشت. به عبارت دیگر، آقای جان مک آفی در ازای هر کاراکتری که می‌نویسد، ۳۷۵ دلار دریافت می‌کند. از طرفی، تیم مک آفی کریپتو می‌گوید که با وجود ۸۱۰ هزار دنبال کننده توییتر جان مک آفی، دستیابی به هر سرمایه گذار کمتر از ۰٫۱۳ دلار هزینه در بر دارد. همچنین، آن‌ها می‌گویند که در بخش تبلیغات، در هر روز حداکثر دو توییت تبلیغی منتشر خواهد شد.

جان مک آفی برای هر تبلیغ عرضه اولیه سکه 105 هزار دلار دریافت می‌کند

با انتشار این اطلاعیه‌ها، جان مک آفی مورد انتقاد برخی افراد قرار گرفته است. آن‌ها می‌گویند که مک آفی خودش را به پول فروخته است و تبلیغاتی انجام می‌دهد که ممکن است منجر به ضرر هوادارانش شود. با این حال، خود مک آفی با آن‌ها موافق نیست. او در پیام توییتی خود این گونه جواب داده است:

“آن‌ها می‌گویند به دلیل توییت‌های تبلیغاتی خود را فروخته‌ام، اما از ۲۰۰ عرضه اولیه سکه‌ای که به من ارائه شده است، ۱۹۵ مورد را رد کرده‌ایم و فقط ۵ مورد را انتخاب کردیم. علاوه بر این، تمام مواردی که تبلیغ می‌شوند، از سوی تیم ویژه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. ضمن این که من در هر روز حداکثر دو مورد تبلیغ دارم…”

تیم مک آفی کریپتو می‌گوید که در حال حاضر جان مک آفی و تبلیغات او در حوزه ارزهای رمزپایه بسیار تاثیرگذار است. از سویی دیگر، توییتر اعلام کرده است که تبلیغات ارزهای رمزپایه و عرضه اولیه سکه را محدود می‌سازد. حالا باید دید که حساب آقای مک آفی هم شامل این محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها خواهد شد یا خیر؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *