کداک کوین را به یاد دارید؟ عرضه اولیه سکه (ICO) بالاخره در این ماه راه اندازی می‌شود

کداک کوین را به یاد دارید؟ عرضه اولیه سکه (ICO) بالاخره در این ماه راه اندازی می‌شود

بالاخره پس از ماه‌ها تاخیر و تعویق، عرضه اولیه سکه (ICO) کداک کوین در بیست و یکم ماه می راه اندازی می‌شود. کداک کوین، ارز رمزپایه‌ای است که شرکت عظیم و البته ورشکسته کداک که در صنعت هکاسی فعال بود، عرضه می‌شود.

با اخبار و تحلیل‌های مستر کوین همیشه همراه باشید…

 

عرضه اولیه سکه (ICO) کداک کوین در ماه می

تیم توسعه دهنده پلت‌فرم کداک اخبار جدیدی را منتشر ساخته است. پلت‌فرم کداک، پلت‌فرمی مبتنی بر فناوری بلاک چین است که قرار است مدیریت حق مولف تصاویر را سامان‌دهی کند. پلت‌فرم کداک، با نام “کداک وان” (KodakOne) شناخته می‌شود.

“ون دیجیتال” (WENN Digital) مسئول ساخت کداک وان است. ون دیجیتال اعلام کرده که عرضه اولیه سکه (ICO) کداک کوین پس از ۴ ماه تاخیر، بالاخره در همین ماه میلادی (۲۱ ماه می) راه اندازی می‌شود.

“جین آنک”، مدیرعامل شرکت اظهار کرده که عرضه اولیه سکه کداک کوین کاملا مطابق با قوانین کمیسیون اوراق بهادار و مبادلات ایالات متحده (SEC) اجرا خواهد شد. او گفت که در این عرضه اولیه سکه، همه چیز بسیار شفاف و قانونی خواهد بود. آنک ابراز امیدواری کرد که کداک کوین با بهره گرفتن از بهترین روش‌های این صنعت بتواند اعتماد عمومی را جلب کند و به یک سرمایه گذاری خوب در فضای ارزهای رمزپایه تبدیل شود.

کداک کوین چه هدفی دارد؟

فقط در سال ۲۰۱۷، حدود ۱٫۲ تریلیون تصویر در اینترنت آپلود شده است که در اکثریت قریب به اتفاق این تصاویر، حق مولف یا کپی رایت رعایت نشده است. با وجود این اتفاقات، عکاسان حرفه‌ای بیشترین آسیب را می‌بینند و امنیت حرفه‌شان به خطر می‌افتد.

شرکت کداک که یکی از پیشگامان عرصه عکاسی و تصویربرداری است، برای حل این معضل راهکاری ارائه داده است. آن‌ها می‌خواهند که با استفاده از فناوری بلاک چین، پلت‌فرم کداک وان را راه اندازی کنند که در آن عکاسان بتوانند مالکیت خود را بر آثارشان مدیریت کنند. به این ترتیب، با یک شبکه توزیع شده، دادن مجوز استفاده از تصاویر بر عهده خود عکاسان است.

کداک کوین را به یاد دارید؟ عرضه اولیه سکه (ICO) بالاخره در این ماه راه اندازی می‌شود

کداک کوین قرار است به عنوان توکن این بلاک چین، مسئول وصول هزینه‌ها در آن باشد. توکنی که به عنوان سوخت این شبکه است و حیات آن را تضمین می‌کند.

طبق اعلام شرکت کداد، در عرضه اولیه سکه کداک کوین، این آلت کوین قیمت اولیه یک دلاری خواهد داشت. برخی به این عرضه اولیه سکه بسیار امیدوارند و می‌گویند که موفقیت آمیز خواهد بود. از سوی دیگر، برخی به کداک کوین مشکوکند و می‌گویند این عرضه اولیه سکه تنها برای جذب سرمایه از سوی یک شرکت ورشکسته است.

به هر صورت باید منتظر بمانیم تا مشخص شود که آیا واقعا کداک وان می‌تواند مرهمی بر زخم عکاسان باشد یا نه؟

منبع: سی سی ان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *