لوئیس فیگو به جمع سلبریتی های تبلیغ کننده عرضه اولیه سکه (ICO) پیوست

لوئیس فیگو به جمع سلبریتی های تبلیغ کننده عرضه اولیه سکه (ICO) پیوست

لوئیس فیگو آخرین سلبریتی است که برای تبلیغ عرضه اولیه سکه (ICO) وارد دنیای ارزهای رمزپایه شده است. این در حالی است که کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده (SEC) در مورد تبلیغ عرضه اولیه سکه توسط سلبریتی ها بسیار موشکافانه عمل می‌کند.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

 

لوئیس فیگو و تبلیغ عرضه اولیه سکه (ICO)

لوئیس فیگو هم به جمع سلبریتی هایی نظیر فلوید می ودر، دی جی خالد، استیون سیگال، جیمی فاکس و پاریس هیلتون پیوسته است. این سلبریتی ها پیش از این به تبلیغ عرضه اولیه سکه (ICO) توکن‌های مختلف پرداخته بودند.

لوئیس فیگو کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال پرتغال و تیم‌های باشگاهی بارسلونا، رئال مادرید و اینتر میلان است. این سلبریتی که هواداران زیادی در سراسر جهان دارد، پذیرفته است که سفیر تبلیغی عرضه اولیه سکه “استریکینگ” (Stryking) باشد. توکن استریکینگ در رابطه با سرگرمی از جمله فوتبال است. نقل قول منتشر شده از سوی لوئیس فیگو این چنین است:

“هنگامی که برای نخستین بار در مورد «ستارگان فوتبال» شنیدم، بلافاصله از این ایده خوشم آمد. در فوتبال، اطلاعات بیشتری با آمار دقیق در مورد تمامی ابعاد بازی به دست می‌آید. این همان چیزی است که پلت‌فرم استریکینگ برای ایجاد یک تجربه هواداری حرفه‌ای استفاده می‌کند. من خوشحالم که از تیم با تجربه توسعه دهنده استریکینگ پشتیبانی می‌کنم و این را در مورد پلت‌فرمش می‌گویم که به طرفداران اجازه می‌دهد تا با تیم‌ها و بازیکنان مورد حمایت خود ارتباط برقرار کنند.”

ورود سلبریتی ها به عرضه اولیه سکه (ICO): موفق یا ناموفق؟

در روزهای گذشته بنیان‌گذاران فروش توکن “سنترا” (Centra) که توسط فلوید می ودر و دی جی خالد حمایت شده بود، با اتهام تقلب از کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده (SEC) مواجه و دستگیر شدند.

لوئیس فیگو به جمع سلبریتی های تبلیغ کننده عرضه اولیه سکه (ICO) پیوست

همچنین، استیون سیگال نیز از عرضه اولیه سکه یک توکن مشکوک به نام “بیت کوئین” (Bitcoiin) حمایت کرد. با این وجود، به صورت ناگهانی این پروژه را با بنیان‌گذاران آن ترک کرد. البته این پس از آن بود که فروش این توکن به احتمال زیاد نزدیک به ۷۵ میلیون دلار رسیده بود. این اتفاق پس از آن بود که عرضه اولیه سکه سنترا با یک دستور توقف و محرومیت دست به گریبان شد.

با توجه به این مسائل و مشکلات، ورود لوئیس فیگو در این عرضه اولیه سکه جالب توجه است. به ویژه این که مقررات کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده (SEC) سخت‌گیرانه‌تر نیز شده است. البته، لوئیس فیگو سال‌ها پیش با انتقال از بارسلونا به رئال مادرید ثابت کرده است که چندان اهل دوری از حاشیه نیست. این انتقال یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال محسوب می‌شود و هواداران بارسلونا تا ابد لوئیس فیگو را فردی می‌دانند که فقط در پی پول بیشتر است.

منبع: thenextweb

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *