مارک یوسکو بر روی ارزهای رمزپایه 500 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد

مارک یوسکو بر روی ارزهای رمزپایه ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد

مارک یوسکو یکی از بزرگترین سرمایه گذاران بیت کوین است. او در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرد که آینده ارزهای رمزپایه را بسیار روشن می‌بیند. همچنین، او از طرح خود برای سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری در زمینه ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری‌های مرتبط با فناوری بلاک چین سخن گفته است.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

مارک یوسکو و سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری بر روی ارزهای رمزپایه

مارک یوسکو بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری “مورگان کریک کپیتال” (Morgan Creek Capital) است. او اعلام کرد که شرکت “چپل هیل” (Chapel Hill) مستقر در کارولینای شمالی قصد دارد ۵۰۰ میلیون دلار برای ایجاد یک صندوق جدید ایجاد کند. این صندوق سرمایه گذاری قرار است به صورت ویژه بر روی ارزهای رمزپایه و دیگر سرمایه گذاری‌های مرتبط با فناوری بلاک چین تمرکز داشته باشد.

مارک یوسکو در گفت و گو با “بلومبرگ” گفت:

“مورگان کریک کپیتال معتقد است که فناوری بلاک چین یکی از قوی‌ترین و با ارزش‌ترین فناوری‌هایی است که در عصر دیجیتال توسعه یافته است و همچنین معتقد است که قدرت غیرمتمرکز در استفاده از فناوری بلاک چین در تمام کلاس‌های دارایی، فرصت‌های سرمایه گذاری فراوانی را ایجاد خواهد کرد.”

اگر مورگان کریک کپیتال ۵۰۰ میلیون دلار را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کند، به این معنی است که ۲۵ درصد از سرمایه شرکت را به این نوع ارزها اختصاص داده است. به این ترتیب، این شرکت با هدایت مارک یوسکو به بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در حوزه ارزهای رمزپایه تبدیل خواهد شد. پیش از این نیز مایک نووگراتز قصد داشت یک صندوق سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری راه‌اندازی کند. با این وجود، در نهایت نووگراتز این برنامه را رها کرد و به جای آن، با ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه گذاری، تاسیس اولین بانک تجاری دارایی‌های رمزپایه را کلید زد.

مارک یوسکو بر روی ارزهای رمزپایه 500 میلیون دلار سرمایه گذاری خواهد کرد

پیش بینی مارک یوسکو از قیمت بیت کوین در آینده

مارک یوسکو در پیش بینی‌های خود اعلام کرده است که بیت کوین در دهه‌های آینده به قیمت یک میلیون دلاری دست خواهد یافت. او اضافه کرد که به احتمال ۷۵ درصد، بیت کوین در طی بیست سال آینده حداقل به قیمت پانصد هزار دلار می‌رسد. البته، پیش از “جان مک آفی”، بنیان‌گذار شرکت مک آفی، پیش بینی کرده بود که بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ به قیمت یک میلیون دلاری می‌رسد و حتی بر روی این پیش بینی خود شرط بندی هم کرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *