ارزش کل بازار به مرز 300 میلیارد دلار رسید، قیمت بیت کوین به پایین‌تر از 8.000 دلار

ارزش کل بازار به مرز ۳۰۰ میلیارد دلار رسید، قیمت بیت کوین به پایین‌تر از ۸٫۰۰۰ دلار

امروز ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه به مرز ۳۰۰ میلیارد دلار رسید. قیمت بیشتر ارزهای رمزپایه برتر امروز کاهش یافته است. قیمت بیت کوین هم به پایین‌تر از ۸٫۰۰۰ دلار رسید. البته در زمان انتشار این گزارش، نشانه‌هایی از تلاش ارزهای رمزپایه برای بالا بردن ارزش کل بازار دیده می‌شود.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه در حال مبارزه با افت قیمت

ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه امروز هم کاهش یافت. پس از افت قیمت شدیدی که در ماه‌های نخستین سال ۲۰۱۸ گریبان‌گیر بازار ارزهای رمزپایه شد، اکنون مدتی است که ارزهای رمزپایه در تلاش برای تثبیت قیمت خود می‌باشند. این تلاش باعث شده است که ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه در نوسان دائمی باشد. در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه به ۳۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

در این میان، بیت کوین که اولین ارز رمزپایه است، هنوز هم جایگاه خود را به عنوان پرچم‌دار بازار ارزهای رمزپایه حفظ کرده است. به این ترتیب، حتی طرفداران آلت کوین ها هم مشتاق شنیدن اخبار مربوط به افزایش قیمت بیت کوین شده‌اند. به همین دلیل هم خبر کاهش قیمت بیت کوین به زیر ۸ هزار دلار، چندان خوشایند جامعه ارزهای رمزپایه نیست. هم اکنون بیت کوین با قیمت ۷٫۹۷۱ دلار معامله می‌شود. این قیمت نسبت به دیروز ۲٫۹ درصد کاهش یافته است. ارزش کل بازار بیت کوین هم به ۱۳۵ میلیارد دلار رسیده است.

وضعیت بازار آلت کوین ها

در حال حاضر ارزش کل بازار آلت کوین ها نزدیک به ۱۶۵ میلیارد دلار است. از این میان، سهم بازار اتریوم ۴۵ میلیارد دلار است. قیمت هر اتر با نزدیک به ۷ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، به ۴۶۰ دلار رسیده است.

ریپل هم امروز ۳٫۸ درصد کاهش قیمت داشته  و به رقم ۰٫۵۸ دلاری رسیده است. دیگر ارزهای رمزپایه برتر نظیر بیت کوین کش، لایت کوین، ای او اس، کاردانو، استلار، نئو، آیوتا، مونرو و دش هم کم و بیش همین روند را طی کرده‌اند.

ارزش کل بازار به مرز 300 میلیارد دلار رسید، قیمت بیت کوین به پایین‌تر از 8.000 دلار

با وجود افت قیمت اکثریت قریب به اتفاق ارزهای رمزپایه، برخی از آلت کوین‌ها نظیر ترون امروز افزایش قیمت داشته‌اند. در این میان، افزایش قیمت ورج بسیار چشمگیر بوده است. آلت کوین ورج با ویژگی حفظ حریم خصوصی توانسته است ۲۶٫۱ درصد افزایش قیمت را به ثبت برساند. شاید مهمترین علت افزایش قیمت ورج، اخبار مثبتی است که از سوی تیم توسعه دهنده اصلی این آلت کوین منتشر شده است. توسعه دهندگان ورج اعلام کرده‌اند که برای توسعه سیستم خود یک تامین مالی جمعی (Crowdfunding) را با موفقیت اجرا کرده‌اند. قیمت ورج در حال حاضر، ۰٫۰۴۵ دلار است. به این ترتیب، ارزش کل بازار ورج به ۶۷۸ میلیون دلار رسیده است. ورج هم اکنون در رتبه بیست و ششم ارزهای برتر بازار ایستاده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *