افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه و رسیدن به 400 میلیارد دلار

افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه و رسیدن به ۴۰۰ میلیارد دلار

ادامه روند بازار گاوی باعث افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه تا مرز ۴۰۰ میلیارد دلار شد. این اتفاق در حالی افتاد که امروز بیت کوین و اتریوم “تقریبا” قیمتی معادل روز گذشته داشتند و ریپل هم “کمی” افت قیمت داشت.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز باشید…

 

افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه و رسیدن به ۴۰۰ میلیارد دلار

امروز هم همانند چند روز گذشته با افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه روبرو بودیم. این روند بسیاری از مشتاقان جامعه ارزهای رمزپایه را دل‌گرم کرده است. البته، برخی از کارشناسان و تحلیل‌گران پیش از این و در حالی که قیمت‌ها هر روز کاهش بیشتری می‌یافتند، افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه را پیش بینی می‌کردند.

به هر صورت، امروز ارزش بازار ارزهای رمزپایه بالاخره مرز ۴۰۰ میلیارد دلار را شکست. این رقم در یک ماه و نیم گذشته بی‌سابقه بوده است. آخرین بار در هشتم مارس ۲۰۱۸، یعنی ۴۶ روز پیش بازار ارزهای رمزپایه عدد ۴۰۰ میلیارد دلار را در مقابل خود دیده بود.

اتفاق جالب امروز این بود که برخلاف تصور بسیاری، قیمت بیت کوین و اتریوم امروز “تقریبا” ثابت ماند. همچنین، ریپل نیز “کمی” افت قیمت داشت. با این شرایط، بیت کوین کش نقش اول افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه را بر عهده گرفت.

 

بیت کوین، اتریوم و ریپل: تقریبا مثل دیروز

امروز قیمت بیت کوین ۰٫۴ درصد کاهش یافت. به این ترتیب، بیت کوین باز هم به قیمت ۹٫۰۰۰ دلار نرسید. قیمت بیت کوین در حال حاضر ۸٫۸۹۷ دلار است. ارزش کل بازار بیت کوین نیز به ۱۵۱٫۲ میلیارد دلار رسید. نکته جالب در مورد بیت کوین این است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸، در دو هفته پیاپی قیمت بیت کوین تقریبا همیشه صعودی بوده است.

اتریوم نیز امروز تنها ۰٫۱۷ درصد رشد یافت. با این شرایط، اتریوم هم اکنون ۶۳۹ دلار ارزش دارد. کل بازار اتریوم نیز امروز به ارزش ۶۳٫۳ میلیارد دلار رسید.

سومین ارز رمزپایه برتر بازار، یعنی ریپل نیز امروز ۱٫۶۴ درصد کاهش قیمت داشت و به رقم ۰٫۸۷ دلاری بسنده کرد. ارزش کل بازار ریپل نیز با کمی کاهش به ۳۴٫۱ میلیارد دلار رسیده است.

افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه و رسیدن به 400 میلیارد دلار

بیت کوین کش: نقش اول بازار ۴۰۰ میلیارد دلاری

هارد فورک مهم بیت کوین، یعنی بیت کوین کش امروز نقش اول افزایش ارزش بازار ارزهای رمزپایه بود. این آلت کوین نسبت به روز گذشته ۱۱٫۶ درصد افزایش قیمت داشت و به قیمت ۱٫۳۸۹ دلاری رسید. بیت کوین کش هفت روز پیش تنها ۷۵۹ دلار قیمت داشت. به این ترتیب، چهارمین ارز رمزپایه برتر بازار که منتظر اجرای هارد فورک ارتقای اندازه بلوک است، نزدیک به ۸۳ درصد افزایش را تجربه کرده است.

طرفداران بیت کوین کش اعتقاد دارند که با افزایش اندازه بلوک، این آلت کوین قیمتی فراتر از این خواهد یافت. این در حالی است که برخی هم این افزایش قیمت را ناشی از انتشار این خبر می‌دانند و می‌گویند که پس از وقوع هارد فورک، قیمت بیت کوین کش کاهش می‌یابد. باید منتظر ماه می و اتفاقات پیش روی بیت کوین کش بمانیم تا مشخص شود که پیش بینی کدام طرف درست است.

 

آینده بازار ارزهای رمزپایه

به نظر می‌رسد که بازار ارزهای رمزپایه کمی از شوک تنظیم مقررات پی در پی در نقاط مختلف جهان خارج شده است. با این حال، هنوز هم شرایط به طور کامل بهبود نیافته است. در ماه ژانویه امسال، ارزش بازار ارزهای رمزپایه به حدود ۸۵۰ میلیارد دلار نیز رسیده بود. با این حساب، هنوز این بازار به نیمی از ارزش خود در ۳ ماه پیش هم نرسیده است. با این وجود، بسیاری نسبت به بازگشت بازار گاوی اطمینان دارند و می‌گویند که بازار بسیار بزرگتر خواهد شد. اگر این پیش بینی‌ها درست باشد، به زودی شرایط جهشی قیمت‌ها باز هم خواهیم دید.

منبع: کوین مارکت کپ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *