ناظر مالی جدید کره جنوبی قوانین مربوط به ارزهای رمزپایه را آسان می‌کند؛ باز شدن درهای امید به دنیای ارزهای رمزپایه کره

ناظر مالی جدید کره جنوبی قوانین مربوط به ارزهای رمزپایه را آسان می‌کند؛ باز شدن درهای امید به دنیای ارزهای رمزپایه کره

ناظر مالی جدید کره جنوبی با اظهار نظر خود نشان داده که در مورد ارزهای رمزپایه نگاهی مثبت دارد. این اتفاق می‌تواند مواضع دولت کره جنوبی در مورد این ارزها را تغییر دهد و حتی تاثیری جهانی بر روی بازار ارزهای رمزپایه داشته باشد.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز بمانید…

 

ناظر مالی جدید کره جنوبی: در مورد ارزهای رمزپایه نگرش‌های مثبتی هم وجود دارد

“یون سوک هیون”، رئیس خدمات نظارت مالی کره جنوبی (FSS) یا به عبارتی، ناظر مالی جدید این کشور است. او در همان مصاحبه مطبوعاتی معارفه خود اعلام کرد که “در مورد ارزهای رمزپایه نگرش‌های مثبتی هم وجود دارد.”

سوک هیون اظهار داشت که بهبود مقررات کره جنوبی در این زمینه، باعث ایجاد یک سیستم مالی پایدار با خدمات و محصولات بهتر خواهد شد.

خبرنگارانی که در مراسم معارفه ناظر مالی جدید کره جنوبی شرکت کرده بودند، از او در مورد جزئیات تغییرات قوانین مربوط به ارزهای رمزپایه سوال کردند. با این وجود، سوک هیون در پاسخ به آن‌ها گفت که نهایی شدن تغییرات به زمان نیاز نیاز دارد و اکنون برای صحبت در مورد جزئیات این تغییرات زود است. او گفت:

“مسائل زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار دهیم و آن‌ها را به دقت بررسی کنیم. ما می‌توانیم به آن‌ها سر و سامان دهیم، اما این کار به تدریج باید انجام شود.”

ناظر مالی جدید کره جنوبی قوانین مربوط به ارزهای رمزپایه را آسان می‌کند؛ باز شدن درهای امید به دنیای ارزهای رمزپایه کره

ناظر مالی جدید کره جنوبی و باز شدن درهای امید به دنیای ارزهای رمزپایه کره

یون سوک هیون کار خود را به عنوان رئیس خدمات نظارت مالی کره جنوبی (FSS)، به صورت رسمی از فردا (هشتم ماه می) آغاز می‌کند. خبرهایی که سوک هیون در مراسم معارفه خود اعلام کرد، برای هواداران صنعت ارزهای رمزپایه در این کشور و حتی در جهان، بسیار خوب است.

از اواخر سال ۲۰۱۷ تا پایان ژانویه ۲۰۱۸، کره جنوبی قوانین سخت‌گیرانه‌ای در این حوزه را در این کشور تصویب و اعمال کرد. این قوانین حتی باعث تاثیر منفی جهانی بر روی قیمت ارزهای رمزپایه شد. از آن زمان بازرسی‌های زیادی در مراکز مبادلات ارزهای رمزپایه کره‌ای انجام شد تا اطمینان حاصل شود که آن‌ها قوانین ضد پول‌شویی را نقض نمی‌کنند.

البته خبری که ناظر مالی جدید کره جنوبی اعلام کرد، نخستین خبر خوش این ماه‌ها در این کشور نبوده است. در ماه مارس هم گزارش شده بود که ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) به زودی در این کشور لغو می‌شود و تحت شرایطی، تنظیم کنندگان مقررات این کشور اجازه فعالیت به ICOها را خواهند داد.

 

منبع: کوین دسک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *