مرکز مبادلات سهام نیویورک و ارائه لحظه‌ای اطلاعات ارز رمزپایه

مرکز مبادلات سهام نیویورک (NYSA) به مشتریان موسسه‌ خود اطلاعات لحظه‌ای ارزهای رمزپایه را ارائه می‌دهد

مرکز مبادلات سهام نیویورک (NYSA) اعلام کرده است که اقدام به به‌روزرسانی لحظه‌ای اطلاعات ارزهای رمزپایه خواهد کرد. این کار برای این است که به مشتریان موسسه خود، اطلاعات لحظه‌ای مبادلات ارزهای رمزپایه در سراسر جهان را برساند.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

مرکز مبادلات سهام نیویورک و ارائه لحظه‌ای اطلاعات ارز رمزپایه

“اینترکانتیننتال اکسچنج” (اپراتور مرکز مبادلات سهام نیویورک) در کنفرانسی اعلام کرد که قرار است این سرویس با همکاری استارت‌آپ بلاک چین “بلاک استریم” ارائه شود. این استارت‌آپ تحت عنوان بخشی از به‌روزرسانی پیوسته خدمات اطلاعات مرکز مبادلات سهام نیویورک خواهد بود و تا ماه مارس به بهره‌برداری خواهد رسید.

این سرویس با اطلاعات استخراج شده توسط کارکنان استخدام شده در امور سهام و مدیران منابع و سرمایه‌ها، مشتریان موسسه را راضی خواهد کرد. مرکز مبادلات سهام نیویورک علاوه بر اطلاعات قیمت‌گذاری ساده، اطلاعات دقیقی در رابطه با سفارشات جاری مبادلات در اختیار مشتریان قرار خواهد داد که به منجر به تخمین زدن مسیر حرکت قیمت ارز‌ها و استفاده از موقعیت‌های مقطعی برای سودآوری خواهد شد.

“لین مارتین” مدیر خدمات اطلاعات مرکز مبادلات سهام نیویورک در بیانیه‌ای اعلام داشت:

“با توجه به وجود گستره‌ی وسیعی از ارزهای رمزپایه و مبادلات انجام شده و همچنین اختلاف قیمت بین مبادلات، آگاهی جامع مشتریان از آخرین اطلاعات منابع مالی بسیار حیاتی است.”

در شروع کار به‌روزرسانی اطلاعات ارز رمزپایه این مرکز، اطلاعات لحظه‌ای شش ارز بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، لایت کوین و دش ارائه خواهد شد.

بلاک استریم اعلام کرد که این سرویس، اطلاعات تبادلات بیش از ۱۵ مرکز مبادلات ارز رمز پایه شامل بیت بانک، بیت فاینکس، بیت مکس، بیت سو، بیت استمپ، کوین چک، CEX، OKEx و … را در اختیار خواهد گذاشت. همچنین، انتظار می‌رود در آینده اطلاعات ارزهای رمزپایه بیشتری قابل دسترسی باشد.

مرکز مبادلات سهام نیویورک و ارائه لحظه‌ای اطلاعات ارز رمزپایه

ترغیب موسسات به ورود در بازار سرمایه‌های رمزپایه

ایجاد به‌روزرسانی ارز رمزپایه برای سرمایه‌گذاران موسساتی که در ورود مستقیم به این بازار شک داشتند، یک محرک است. آن‌ها به یک ابزار حرفه‌ای که قابلیت هدایت بهینه اکوسیستم را به ایشان بدهد، نیاز دارند.

مارتین در مصاحبه‌ای با وال استریت ژورنال اظهار کرد که ICE درخواست‌های زیادی مبنی بر اشتراک در سرویس اطلاعات ارز رمزپایه دریافت کرده است که به شفافیت بازارهای غیرسهامی کمک شایانی می‌کند. البته، او نام این موسسات را فاش نکرد.

در حال حاضر، هدف بیشتر وب‌سایت‌هایی که به ارائه‌ی ارز رمزپایه مشغولند، سرمایه‌گذاران کوچک می‌باشند. از سوی دیگر، عدم وجود شفافیت در آن‌ها می‌تواند منجر به ایجاد خطرهای نظام‌مند برای تاجران بزرگ شود. به طور مثال، در ماه ژانویه، وب‌سایت معروف “کوین مارکت کپ” با حذف اطلاعات تبادلات ارزهای رمزپایه کره جنوبی از الگوریتم قیمت‌گذاری خود، باعث ایجاد یک صف فروش ظاهری بزرگ شد.

منبع: ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *