دادستان ها به دنبال ضبط بیش از ۵۰۰ بیت کوین با ارزش حدودی ۵٫۵ میلیون دلار

دادستان های ایالات متحده، سه نفر از ناحیه “تولیدو” و یک نفر از پریزبرگ اوهایو متهم به ایجاد مدارک شناسایی تقلبی کرده‌اند. با چنین اتهامی، دادستان ها اکنون به دنبال ضبط بیش از ۵۰۰ بیت کوین با ارزش حدودی ۵٫۵ میلیون می‌باشند که از طریق فعالیت‌های غیرقانونی به دست آمده‌اند.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

دادستان ایالات متحده: جرم، جرم است حتی در زمینه ارزهای رمزپایه

این چهار شخص هنوز گناهکار شناخته نشده‌اند و عنوان متهم تنها یک ظن دادستان ها را نشان می‌دهد و فعلا حکمی از سوی دادگاه صادر نشده است. در این پرونده، افراد متهم شده به دادگاهی عادلانه فرستاده می‌شوند تا در آن جا بتوانند در مقابل دادگاه قانونی از خود دفاع کنند. به این صورت، این وظیفه بر دوش دولت است تا گناه آن‌ها را با دلایلی منطقی اثبات کند.

بر طبق گفته‌های دادستان ایالات متحده آمریکا، “جاستین هردمن”، هیئت منصفه بزرگ فدرال کیفرخواست این چهار شخص را با متهم کردن‌شان به ایجاد مدارک شناسایی تقلبی، انتقال مدارک شناسایی تقلبی، مالکیت اسناد جعلی و هویت‌های ساختگی صادر کرد.

بر اساس گزارش وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا، این پرونده نتیجه شراکت بین اداره دادستانی شهر “لوکاس” و دادستان ایالات متحده است.

به نظر می‌رسد که این مجرمین اسنادی را ایجاد و منتقل کرده بودند که کپی گواهینامه‌های رانندگی و شناسنامه‌های شخصی صادر شده توسط ایالات اوهایو، میشیگان و یوتا بودند. بر طبق این اتهام، این رویدادها بین ماه‌های ژوئن ۲۰۱۳ تا فوریه ۲۰۱۸ صورت گرفته‌اند.

دادستان ها به دنبال ضبط بیش از ۵۰۰ بیت کوین با ارزش حدودی 5.5 میلیون دلار

دادستان از این متهمان، ۵۰۰ بیت کوین (که ارزش آن چیزی حدود ۵٫۵ میلیون دلار تخمین زده می‌شود)،۸٫۶۰۳ دلار به صورت نقدی و سکه‌های طلا و نقره و شمش‌هایی با ارزش ۲۶۵٫۲۹۹ دلار را توقیف کرده است.

دادگاه بعد از بازبینی دقیق عوامل این پرونده حکم متهمان را تعیین می‌کند. بیت کوین بعد از این که افتی شدید را در ژانویه ۲۰۱۸ تجربه کرد، هم اکنون در حول و حوش قیمت ۱۱٫۰۰۰ دلار شناور است. اگر دادستان ها بخواهند این ۵۰۰ بیت کوین را در بازار به مزایده بگذارند، احتمال دارد که قیمت بیت کوین کاهشی مقطعی را تجربه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *