نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه

نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه در پی بهبود شرایط و افزایش قیمت‌ها

پس از چند روز پر التهاب، حالا نوبت به نفس راحت سرمایه‌گذاران بازار ارزهای رمزپایه رسیده است. دیروز و امروز هم روند رو به بهبود بازار ادامه یافت.

همراه اخبار و تحلیل‌های مستر کوین بمانید…

نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه و رشد ارزش کل بازار

هفته‌ی گذشته بازار ارزهای رمزپایه سه روز پر هیاهو را پشت سر گذاشت. اتفاقاتی که از آن به نام اصلاح بزرگ بازار یاد می‌شود، باعث شد در روز چهارشنبه ارزش کل بازار با سقوط آزاد به ۴۱۵ میلیارد دلار نیز برسد. این ارزش در حدود نصف ارزشی بود که بازار ارزهای رمزپایه با رشد چشمگیر ارزش آلت کوین‌ها در ابتدای سال نو میلادی به آن دست یافته بود.

با این حال، در روزهای پنج‌شنبه و جمعه روند بازار ارزهای رمزپایه بهبود پیدا کرد. با افزایش قیمت‌ها در ۴۸ ساعت گذشته، در زمان انتشار این خبر، ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه به ۶۱۳٫۷ میلیارد دلار رسیده است. به عبارتی دیگر، در ظرف ۴۸ ساعت، ارزش بازار ارزهای رمزپایه نیز ۴۸ درصد افزایش یافته است.

هدف نزدیک بیت کوین: قیمت ۱۳٫۰۰۰ دلاری

بیت کوین امروز هم همانند روزهای پنج‌شنبه و جمعه، پرچم‌دار بازار ارزهای رمزپایه بود و ارزش خود را بهبود داد. در این لحظه، قیمت بیت کوین به ۱۲٫۷۰۴ دلار رسیده است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، رسیدن به ارزش ۱۳٫۰۰۰ دلاری برای بیت کوین در پایان امروز بعید نیست. هم اکنون، ارزش کل بازار بیت کوین به ۲۱۳٫۶ میلیارد دلار رسیده است.

هدف اتریوم: تثبیت ارزش ۱٫۱۰۰ دلاری

امروز اتریوم هم به روند افزایش قیمت خود ادامه داد. قیمت برترین آلت کوین بازار ارزهای رمزپایه هم اینک ۱٫۱۱۹ دلار است که به نظر می‌رسد هدف اول برای اتریوم، تثبیت قیمت ۱٫۱۰۰ دلاری و سپس چشم دوختن به پیکان صعودی نمودار باشد. ارزش کل بازار اتریوم ۱۰۸٫۷ میلیارد دلار به ثبت رسیده است.

نفس راحت بازار ارزهای رمزپایه

هدف ریپل: رهایی از سراشیبی

با وجود حرکت رو به رشد ریپل در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، باز هم امروز ریپل در سراشیبی قیمت قرار گرفته است. سومین ارز رمزپایه بازار، در میان ده ارز رمزپایه برتر بدترین عملکرد را امروز داشته است و در این لحظه، نسبت به روز گذشته نزدیک به ۶ درصد کاهش قیمت داشته است. به این ترتیب، ارزش کل بازار ریپل نیز به ۶۰٫۶ میلیارد دلار کاهش یافت.

هدف بیت کوین کش، کاردانو، لایت کوین، نم و آیوتا: ادامه رشد

چهار آلت کوین پس از ریپل به همراه دهمین ارز رمزپایه برتر بازار، یعنی آیوتا، با ارقامی نزدیک و بین ۳٫۵ تا ۶٫۵ درصد رشد یافتند. این آلت کوین‌ها با رشد مشابه یکدیگر، روزهایی با نفس راحت برای طرفداران و سرمایه‌گذاران خود را رقم زدند.

هدف استلار و نئو؛ مشابه ریپل: رهایی از سراشیبی

استلار و نئو با وجود روزهای خوب گذشته، امروز افت قیمت داشتند. استلار با ۱ درصد و نئو با ۳٫۴ درصد کاهش قیمت روبه‌رو شده‌اند. نکته‌ی جالب این دو آلت کوین به جز افت مشابه، ارزش بازار آن‌ها است. اکنون ارزش کل بازار استلار ۹٫۳۴ میلیارد دلار و برای نئو ۹٫۲۸ میلیارد دلار است و کوچک‌ترین اتفاق، می‌تواند باعث جابه‌جایی این دو آلت کوین در جدول ده ارز رمزپایه برتر بازار شود.

اتفاق ویژه: رشد چشم‌گیر EOS

یازدهمین ارز رمزپایه برتر بازار با رشد ۲۰ درصدی نسبت به دیروز، اتفاق ویژه‌ی صبح شنبه را رقم زده است. به این ترتیب، ارزش کل بازار EOS به ۸ میلیارد دلار رسید. به نظر می‌رسد EOS خود را برای ورود به جمع ۱۰ ارز رمزپایه برتر آماده می‌کند.

البته آلت کوین‌هایی نظیر مونرو با ۱۷٫۳ درصد، وی چین با ۲۲٫۱ درصد، استیم با ۲۱٫۱ درصد، الکترونیوم با ۲۲٫۳ درصد، لوپرینگ با ۳۳٫۳ درصد و مونا کوین با ۲۵٫۸ درصد نیز با رتبه‌هایی پایین‌تر در میان ۱۰۰ ارز رمزپایه برتر، روند بسیار خوبی داشتند.

به طور کلی به نظر می‌رسد پس از فروکش کردن هیجانات بازار ارزهای رمزپایه که در پی اتفاقات چین و کره جنوبی رخ داد، اکنون وضعیت و شرایط به نفع ارزهای این بازار است.

منبع: coinmarketcap.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *