لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) در کره جنوبی پس از شش ماه

خبر لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) در کره جنوبی پس از نزدیک به شش ماه از برقراری این ممنوعیت، منتشر شد. اکنون مقامات این کشور اعلام کرده‌اند که “تحت شرایطی” به عرضه اولیه سکه‌ها مجوز داده می‌شود. البته این لغو ممنوعیت هنوز به تصویب قانونی نرسیده است، اما شواهد حاکی از اعلام قطعی این قانون در آینده‌ای نزدیک است.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) در کره جنوبی

تنظیم کننده و ناظر مقررات مالی در کره جنوبی، در اواخر سپتامبر ۲۰۱۷ هرگونه عرضه اولیه سکه را در این کشور ممنوع اعلام کرد. این گونه اعلام شد که این اقدام با توجه به نگرانی‌های مربوط به تقلب و کلاهبرداری صورت گرفته و این ممنوعیت به عنوان وسیله‌ای است که در نهایت از سرمایه گذاران محافظت خواهد کرد. کره جنوبی این محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها را تنها چند هفته پس از اعلام تصمیم چین در ممنوعیت عرضه اولیه سکه‌ها به تصویب رساند.

با این وجود، حالا گزارش جدیدی توسط جریان اصلی رسانه‌ای در کره جنوبی مبنی بر لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) در این کشور منتشر شده است. بنا بر این گزارش‌ها، مقامات مالی کره‌ای تصمیم گرفته‌اند به سرمایه گذاران داخلی اجازه دهند تا تحت شرایطی بتوانند در عرضه اولیه سکه (ICO) سرمایه گذاری کنند. لازم به ذکر است که هنوز این “شرایط خاص” برای لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) از سوی مقامات مالی کره جنوبی مشخص نشده است.

لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) در کره جنوبی پس از شش ماه

لغو ممنوعیت عرضه اولیه سکه (ICO) در کره جنوبی: شاید وقتی دیگر

“کانگ یانگ سو”، مسئول رسمی کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی (FSC)، مسئول سیاست‌های بازرگانی ارزهای رمزپایه در این کشور است. او اعلام کرد که این مجوز در مورد اجازه دادن به سرمایه گذاران داخلی و شرکت‌ها در عرضه اولیه سکه‌ها هنوز به تصویب نهایی نرسیده است.

این مقام رسمی در مصاحبه‌ای اظهار داشته است: “بسیاری از حدس و گمان‌ها در مورد امکان اجازه دادن به عرضه اولیه سکه‌ها و لغو ممنوعیت آن‌ها وجود دارد. درست است که یک نماینده کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی این مسئله را تأیید کرده است، اما هنوز هیچ چیز قطعی وجود ندارد که ما بتوانیم آن را به صورتی رسمی بیان کنیم.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *