پرداخت خرده فروشی ریپل با 3 کلیک و 40 ثانیه در بانک سانتاندر در 4 کشور

پرداخت خرده فروشی ریپل با ۳ کلیک و ۴۰ ثانیه در بانک سانتاندر در ۴ کشور

بانک بزرگ سانتاندر (Banco Santander) اسپانیا در نظر دارد برنامه‌ای برای سیستم پرداخت خرده فروشی ریپل را پیاده‌سازی کند. این برنامه پرداخت خرده فروشی ریپل بر پایه فن‌آوری بلاک چین ریپل طراحی شده است. استفاده از این برنامه در اولویت اول این بانک در سال ۲۰۱۸ است.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

اگر این برنامه پرداخت خرده فروشی ریپل در بانک سانتاندر پیاده‌سازی شود، به اولین استفاده عمده از خرده فروشی توسط فن‌آوری بلاک چین در سیستم بانکی تبدیل خواهد شد. به گزارش “فاین اکسترا”، این نرم‌افزار قادر است پرداخت‌های بین المللی را در “۳ کلیک و ۴۰ ثانیه” برای مشتریان بانک‌های خرده فروش انجام دهد.

بانک سانتاندر اعلام کرده است:

“ما انتظار داریم یکی از اولین بانک‌های جهانی برای راه‌اندازی پرداخت‌های مبتنی بر تکنولوژی دفترکل غیرمتمرکز برای افراد باشیم.”
به این ترتیب، شفافیت در هزینه‌های بانکی و تبدیل نرخ ارز خارجی پیش از انجام معاملات به وجود می‌آید. برنامه پرداخت خرده فروشی ریپل در کشورهای اسپانیا، برزیل، انگلستان و لهستان در دسترس خواهد بود.

پرداخت خرده فروشی ریپل با 3 کلیک و 40 ثانیه در بانک سانتاندر در 4 کشور

پرداخت خرده فروشی ریپل بسیار فراتر از چهار کشور نام برده شده

انتشار این نسخه از برنامه به دنبال یک آزمایش داخلی ۱۸ ماهه توسط بانک سانتاندر خواهد بود. در آزمایش داخلی، پرداخت‌های بین ۱۰ تا ۱۰،۰۰۰ پوندی در میان کارکنان این بانک صورت گرفته است. “براد گارلینگ‌هاوس”، مدیر اجرایی ریپل، اخبار انتشار یافته در رسانه‌های اجتماعی در این مورد را تایید کرد، به نظر می‌رسد برنامه پرداخت خرده فروشی ریپل در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ توسط بانک سانتاندر منتشر شود.

پیش از این نیز سی‌سی‌ان در ماه می سال ۲۰۱۶ گزارش داده بود که بانک سانتاندر شروع به آزمایش برنامه‌ای برای پشتیبانی پرداخت‌هایی به یورو، دلار و پوند است. تنها پرداخت یورو با بیست و یک کشور سازگار است. پرداخت دلار و پوند هم به ترتیب، برای ایالات متحده و انگلستان مناسب است. به این ترتیب، اجرای برنامه پرداخت خرده فروشی ریپل توسط بانک سانتاندر اسپانیا، بسیار فراتر از چهار کشور نام برده شده در آینده می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اجرای این برنامه برای ارز رمزپایه ریپل، گامی رو به جلو محسوب می‌شود.

 

منبع: ccn.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *