پاول دورف گزارش داد: دور دوم عرضه اولیه سکه (ICO) تلگرام هم 850 میلیون دلار فروش داشته است

پاول دورف گزارش داد: دور دوم عرضه اولیه سکه (ICO) تلگرام هم ۸۵۰ میلیون دلار فروش داشته است

پاول دورف و برادرش نیکولای، گزارش دادند که دور دوم عرضه اولیه سکه (ICO) تلگرام نیز توانست به فروش ۸۵۰ میلیون دلاری برسد. تلگرام در دور نخست عرضه اولیه سکه یا در واقع، پیش عرضه خود ۸۵۰ میلیون دلار دیگر فروش داشت و به این ترتیب به مجموع ۱٫۷ میلیارد فروش تا کنون دست یافته است. به نظر می‌رسد که پیش بینی کارشناسان محقق خواهد شد و تلگرام در عرضه اولیه سکه رکوردی چند میلیارد دلاری را ثبت خواهد کرد.

با اخبار مستر کوین همراه باشید…

 

پاول دورف از دور دوم عرضه اولیه سکه (ICO) تلگرام  می‌گوید: ۸۵۰ میلیون دلار

پاول دورف و برادرش گزارشی از دور دوم عرضه اولیه سکه تلگرام ارائه داده‌اند که به تایید کمیسون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) رسیده است. بر اساس این گزارش، تلگرام توانسته است به همان میزان دور اول ICO فروش داشته باشد. با فروش ۸۵۰ میلیون دلاری دور دوم عرضه اولیه سکه تلگرام، مجموع سرمایه جذب شده توسط این شرکت به ۱٫۷ میلیارد دلار رسید.

عرضه اولیه سکه تلگرام برای جذب سرمایه جهت حمایت از برنامه رسمی شرکت پیام رسان تلگرام انجام می‌شود. پاول دورف و برادرش تصمیم دارند پلت‌فرمی مبتنی بر فناوری بلاک چین با نام “شبکه باز تلگرام” (Telegraph Open Network) موسوم به TON را راه‌اندازی کنند.

دور دوم عرضه اولیه سکه تلگرام از چهاردهم ماه مارس آغاز شده است. در گزارش پاول دورف نام سرمایه گذاران افشا نشده است. با این وجود، در این گزارش مشخص شده است که ۹۴ نهاد مختلف در این سرمایه گذاری شرکت کرده‌اند. در دور اول عرضه اولیه سکه تلگرام نیز ۸۱ سرمایه گذار اقدام به پیش خرید توکن‌های تلگرام، موسوم به “گرام” (Gram) کرده بودند. دور اول که از بیست و نهم ژانویه تا سیزدهم فوریه برگزار شد، رقم مشابه ۸۵۰ میلیون دلار به دست آمد.

پاول دورف گزارش داد: دور دوم عرضه اولیه سکه (ICO) تلگرام هم 850 میلیون دلار فروش داشته است

ورود سرمایه گذاران مشهور به عرضه اولیه سکه تلگرام

به گزارش “ودوموستی”، یکی از سرمایه گذاران شرکت کننده در دور اول عرضه اولیه سکه تلگرام، سرمایه دار مشهور روسی و مالک باشگاه چلسی انگلستان، “رومن آبراموویچ” بوده است. برخی از منابع خبری میزان سرمایه گذاری آبراموویچ در پروژه تلگرام را ۳۰۰ میلیون دلار اعلام کرده‌اند. البته، “جان من”، سخنگوی آبراموویچ رقم ۳۰۰ میلیون دلار را رد کرد، اما مبلغ سرمایه گذاری آبراموویچ را مشخص نکرد.

همچنین، از سرمایه گذاران مشهور دیگری نظیر “سرگئی سولونین”، بنیان‌گذار Qiwi نیز در عرضه اولیه سکه پروژه تلگرام شرکت کرده‌اند. Qiwi شرکتی در زمینه ارائه خدمات پرداخت است.

 

منبع: کوین تلگراف

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *