بیانیه تیم ورج خطاب به جامعه ورج: از دانه تا انقلاب

بیانیه تیم ورج خطاب به جامعه ورج: از دانه تا انقلاب

بیانیه تیم ورج امروز هفدهم آوریل (بیست و هشتم فروردین) منتشر شده است. در این بیانیه که با عنوان “از دانه تا انقلاب” آغاز می‌شود، از گسترش اهداف ارز رمزپایه ورج سخن به میان می‌آید.

با اخبار مستر کوین همیشه به روز باشید…

بیانیه تیم ورج خطاب به جامعه ورج: از دانه تا انقلاب

بیانیه تیم ورج که امروز منتشر شد، خبر از گسترش هر چه بیشتر اهداف ورج می‌دهد. این بیانیه این گونه آغاز می‌شود:

“ورج: از دانه تا انقلاب

خانواده جهانی ورج

در طول مدتی که ما در فضای رمزنگاری موجودیت پیدا کرده‌ایم، با بسیاری از آزمایش‌ها و مشکلات مواجه بوده‌ایم. همان گونه که مطلع شده‌اید، پروژه ما از یک جنبش مستقل کوچک متمرکز بر فراهم آوردن یک روش مطمئن و با حفظ حریم خصوصی کاربرانمان برای رسیدگی به معاملات روزانه خود، به یک پروژه بسیار بسیار بزرگتر تبدیل شده است. در این سفر، فرصت‌های بسیاری برای ما به وجود آمد تا در حالی که به دنبال رویاهایمان در حرکتیم، رشد کنیم و از اشتباهات و موفقیت‌ها، درس بیاموزیم.”

در ادامه بیانیه تیم ورج به “تلاش برای به دست آوردن امنیت اطلاعات خصوصی مردم سراسر دنیا” به عنوان یکی از مهمترین زمینه‌هایی که ارز رمزپایه ورج در آن فعالیت می‌کند، اشاره شده است. تیم توسعه دهنده ورج از تلاش‌های خستگی ناپذیر خود در طول چند سال گذشته برای تحقق این هدف سخن گفته است. این تلاش‌ها به برنامه ریزی و اتخاذ استراتژی برای تبدیل پروژه کوچک به پروژه‌ای جهانی منجر شده است.

شریک تجاری ورج: ناشناس، اما بزرگ

برای مرحله گذر، نیاز به شرکای جدید تجاری بوده است. شرکایی که طبق بیانیه تیم ورج در حدود یک ماه و نیم پیش به مجموعه اضافه شده‌اند. البته، تا کنون نامی از این شریک تجاری به میان آورده نشده است. با این وجود، تیم ورج اعلام کرده که زمانی را برای تطبیق اهداف و کسب و کار ورج با این شریک تجاری صرف کرده است. این شریک تجاری ناشناس بر طبق بیانیه تیم ورج یکی از بزرگترین پردازشگران پرداخت در سطح اینترنت است. آن‌ها با صدها کسب و کار برای ساماندهی پرداخت‌هایشان همکاری می‌کنند. تیم ورج نیز از این فرصت بهره برداری کرده است:

“بی هیچ تردیدی، ما با درک این که تقدیر این گونه بوده که به یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه در کل این صنعت تبدیل شویم، از این فرصت استفاده کردیم.

با حضور هر دو طرف معامله، ما در تیم ارز رمزپایه ورج به یک اجماع سریع رسیدیم تا این قرارداد را به یک واقعیت تبدیل کنیم. افزایش ۷۵ میلیون XVG برای پوشش این اهداف انجام شد:

۱-هزینه یکپارچه سازی با شبکه درگاه‌های پرداخت و وب سایت‌های آن‌ها (شریک تجاری).

۲- راه اندازی یک کمپین بازاریابی عظیم با پوشش جهانی.

۳- انتشار خبرنامه به صورت بین المللی و پوشش اخبار.

۴- یکپارچه سازی با کیف پول های سخت افزاری لجر نانو (Ledger nano) و ترزور (Trezor).

و بسیاری موارد دیگر”

در ادامه این بیانیه ذکر شده است که ۵ روز برای این افزایش در نظر گرفته شده است. تیم توسعه دهنده ورج بیانیه خود را این گونه به پایان می‌رساند:

“همگی ما برای آینده و چالش‌های پیش رو بسیار هیجان زده شده‌ایم. ما بر این باوریم که این اولین گام بزرگ در دستیابی به رویاهایمان است.”

بیانیه تیم ورج خطاب به جامعه ورج: از دانه تا انقلاب

ورج به یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه بدل می‌شود؟

آن چه در این بیانیه بیش از همه جلب توجه می‌کند، “تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ارزهای رمزپایه” است. البته، در حال حاضر آلت کوین ورج در جایگاه نوزدهم قرار دارد. با این وجود، ظاهرا “رویای” تیم ورج بسیار بزرگتر از این است.

امروز و پس از انتشار بیانیه تیم ورج، این ارز رمزپایه بیش از ۱۸ درصد افزایش قیمت داشته است. لازم به ذکر است که در طی سی روز گذشته، آلت کوین ورج از قیمت ۰٫۰۲۴ دلار به ۰٫۱ دلار رسیده است. به این ترتیب، قیمت ورج در طی یک ماه بیش از ۴ برابر شده است. در صورت تحقق اهداف ورج، سرمایه گذاران و جامعه آن بسیار خوشحال خواهند شد. این امری است که گذر زمان آن را روشن می‌سازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به گفتگو بپیوندید؟
همین حالا نظرتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *