پرسش های متداول در مورد استفاده از خدمات سایت:

  • مهمترین خدمات سایت مسترکوین چیست؟

خرید و فروش انواع ارزهای پایه رایج و معتبر از جمله بیت کوین ، اتریوم ، بیتکوین کش ، ریپل ، دوژکوین و … با مناسب ترین نرخ تبدیل دلار

  • مدت زمان انجام سفارشات چه مقدار است؟

ساعات کاری سایت مسترکوین از ۹ صبح الی ۱۰ شب بوده و تمامی سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن (حداکثر ۲ ساعت) انجام خواهند شد .

  • نحوه استفاده از خدمات و ثبت سفارش در مسترکوین چگونه است؟

برای استفاده از خدمات و ثبت سفارش خرید یا فروش، ابتدا باید در سایت عضو شوید. پس از تکمیل مشخصات کاربری خود می توانید اقدام به ثبت سفارش جدید کرده و از طریق حساب های بانکی که متعلق به خودتان است تراکنش ها را انجام دهید .

  • چرا نیاز به ارسال مشخصات و احراز هویت می باشد؟

به دلیل غیر قابل پیگیری بودن حساب های ارز رمزپایه، امکان سوء استفاده توسط افراد خلافکار زیاد است. به همین دلیل و به جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی مانند خرید با کارتهای بانکی سرقتی و … ما ملزم هستیم تا از صحت اطلاعات کاربران قبل از انجام معاملات آگاهی پیدا کنیم .

  • قیمت ارزهای رمز پایه مانند بیت کوین چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ارزهای رمزپایه مثل بیتکوین، بر اساس قیمت جهانی و نرخ لحظه ای تعیین می شود، تمامی سفارشات خرید و فروش در سایت ما طبق نرخ جهانی محاسبه شده و تعرفه سفارش نیز بنا بر معادل دلاری ارز مربوطه و نرخ تبدیل دلار به ریال صورت می گیرد .

  • چرا نرخ تبدیل دلار در سایت، نسبت به نرخ دلار بازار بالاتر است؟

خرید ارزهای رمزپایه و اکسنچ کردن آنها در همه سایتهای مرجع، شامل هزینه کارمزد ، مالیات و غیره می گردد. همچنین حواله کردن ریال به حساب های بانکی خارج از کشور نیز شامل کارمزد جداگانه می شود که تمامی این عوامل سبب آن میگردد که نرخ تبدیل دلار ارزهای رمزپایه مقداری بالاتر از نرخ عادی دلار باشد. البته ما همواره حداکثر تلاش خود را برای پایین نگه داشتن قیمت و ارائه نرخ منصفانه به کاربران خواهیم داشت .