از زمان پیدایش نخستین ارز رمزپایه یعنی بیت کوین (Bitcoin) در سال ۲۰۰۹ ، این ارز دیجیتال با افت و خیزهای فراوانی همراه بوده است و شاید در ابتدای کار کمتر کسی فکر آن را می کرد که روزی این ارز و سایر ارزهای مبتنی بر رمزنگاری (CryptoCurrency) تا این حد رشد کرده و مورد استقبال قرار گیرند .

چنانچه هنوز با بیت کوین آشنایی ندارید، پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را مطالعه فرمایید :

در چند سال اخیر بیت کوین توانسته تا نظر بسیاری از شرکتها و سرمایه گذاران را به خود جلب نماید که این موضوع می تواند به دلیل ویژگی های خاص بیتکوین و فناوری منحصر به فرد آن باشد .همین موضوع باعث شد تا قیمت بیت کوین در عرض چند سال به صورت فوق العاده ای افزایش یافته و هزاران برابر شود و بازار بسیار جذابی برای سرمایه گذاران و حتی مردم عادی ایجاد نماید .

تصویری از نمودار قیمت بیت کوین را در زیر مشاهده می نمایید :

خرید بیت کوین - فروش بیت کوین

چند وقتی است که خرید و فروش بیت کوین در کشور ما نیز رواج یافته و برخی مردم برای سرمایه گذاری و یا حتی پرداخت در برخی سایتها به سراغ این ارز رمزپایه رفته اند .اما با توجه به محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به حساب های بانکی خارج از کشور و همچنین اعمال تحریم، خرید بیت کوین کار آسانی نیست .

خرید و فروش بیت کوین در مسترکوین

سایت مسترکوین با هدف آسان کردن معاملات ارزهای دیجیتال، بستر مناسبی را فراهم آورده تا کاربران با حداقل دردسر و تنها با استفاده از حساب های بانکی داخل کشور بتوانند در هر لحظه و در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید یا فروش بیت کوین و سایر ارزها نمایند .

خرید بیت کوین

برای کاربران ایرانی، آسان ترین راه استفاده از صرافی های آنلاین داخلی است تا بدون دردسر و درگیری با حساب های خارجی بتوانند ارز دیجیتال مورد نظر خود را تهیه کنند .
سایت مسترکوین بنا بر قیمت جهانی بیت کوین و نرخ تبدیل روز دلار، آمادگی دارد تا نیاز شما در این زمینه را برطرف سازد .کافیست تا با مطالعه مطالب آموزشی موجود در سایت، یک کیف پول امن و معتبر برای نگهداری بیت کوین های خود ایجاد کنید، سپس با ثبت نام در سایت ما فعالسازی حساب کاربری، در زمانی اندک اقدام به خرید بیت کوین کنید تا ما آنها را به کیف پول شما ارسال کنیم .

فروش بیت کوین

سوالی که شاید برای شما به عنوان سرمایه گذار پیش بیاید این است که پس از خرید بیت کوین و سرمایه گذاری در آن، آیا امکان فروش و نقد کردن آن نیز به آسانی وجود دارد؟

بله ، شما می توانید در هر زمان سرمایه خود را با فروش بیت کوین به ما و یا سایر کاربران یا صرافی ها تبدیل به پول نقد کنید . وب سایت مسترکوین بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شما را با منصفانه ترین قیمت و بنا بر نرخ جهانی خریداری خواهد کرد .
پس نگران فروش بیت کوین خود نباشید .

برای شروع کار و انجام خرید و فروش در سایت مسترکوین، همین حالا اقدام کرده و سفارش خود را ثبت نمایید